camperem na wycieczkę

Przygoda! Planujesz zakup kampera? Szukasz wypożyczalni? Zastanawiasz się, czego nie może zabraknąć w wyposażeniu pojazdu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
mozaika
Posty: 86
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:41

camperem na wycieczkę

Post autor: mozaika »

Hej mój mąż postanowił mi zrobić niespodziankę i wypożyczył Pickup Camper terenowy AZAR4. Z początku byłam sceptycznie do tego nastawiona, ale gdy zobaczyłam to cudo od razu zmieniłam zdanie. Nawet nie sądziłam,że taki samochód może być tak funkcjonalny i w pełni komfortowy. Fajne w nim jest także to że łatwo można go zdemontować i zamontować. A że posiada również łazienkę to dzieciaki chętnie z nami pojadą. Zresztą sami zobaczcie i zakochacie się w nim pickup kamper.
Awatar użytkownika
szałowa
Posty: 59
Rejestracja: 24 lip 2019, 13:02

Re: camperem na wycieczkę

Post autor: szałowa »

Moim zdaniem fajny pomysł na jakąś przygodę. A nie tylko bujanie się po hotelach, często naprawdę bardzo drogich. Ja bym się na taką wycieczkę gdzieś po Polsce wybrała. W aucie zamontowałabym CB Radia , żeby móc rozmawiać z ludźmi i cieszyć się przyjemną podróżą.. I poza jedzeniem i kasą na miejsca parkingowe, dużo nie trzeba. Muszę przemyśleć temat.
Awatar użytkownika
Marti
Posty: 78
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:39

Re: camperem na wycieczkę

Post autor: Marti »

Wszystko ma swoje plusy i minusy, ja to jestem raczej z tych wygodnych - hotel
Awatar użytkownika
Wiolett
Posty: 61
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:43

Re: camperem na wycieczkę

Post autor: Wiolett »

To jest jeszcze małe auto, ale jeżeli chodzi o wynajem, przetestowanie to jak najbardziej. Prawdziwe wycieczki, takie dwu albo i trzytygodniowe zalicza się kamperami. To już jest wyższa szkoła jazdy, łatwo się w to wkręcić ;) Można tak pojechać praktycznie wszędzie i nie martwić się o nic, wszystko macie ze sobą. Sprawdź sobie porady z portalu dla "kamperowców" https://kampertech.pl/ Przy takich wycieczkach na pewno czegoś praktycznego się tu dowiesz.z
Awatar użytkownika
marinn
Posty: 57
Rejestracja: 21 maja 2019, 14:25

Re: camperem na wycieczkę

Post autor: marinn »

Można i tak, to już zależy co kto lubi. Jak nie miałam własnego samochodu to u mnie sprawdzała się wypożyczalnia samochodów Poznań , zawsze szybko i profesjonalnie, bez zbędnych formalności. Brak kaucji, zaliczki, stały koszt ubezpieczenia znoszący udział własny. To wszystko sprawia, że cenowo wcale nie wychodzi drogo u nich, są naprawdę konkurencyjni.
Awatar użytkownika
Tereska087
Posty: 84
Rejestracja: 19 wrz 2019, 21:15

Re: camperem na wycieczkę

Post autor: Tereska087 »

Nie każdy potrafi prowadzić campera, dlatego czasami również opłaca się wypożyczyć samochód i podróżować na przykład z namiotem (wypożyczalnia samochodów kraków balice - https://www.ddpartner.com.pl/wynajem-balice). To wychodzi bardzo korzystnie cenowo, a przygoda jest świetna. Sami w zeszłym roku w podobny sposób spędziliśmy wakacje w Chorwacji :)
Awatar użytkownika
BellaVita
Posty: 15
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:36

Re: camperem na wycieczkę

Post autor: BellaVita »

A nie lepiej kampervanem jak tutaj https://www.motorhome.pl/oferta/volkswa ... alifornia/ ? Mniej pali, wjedziecie do miasta bez problemu. I też macie tutaj prysznic czy takie rzeczy jak wc.
Awatar użytkownika
ewelka9090
Posty: 157
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:15

Re: camperem na wycieczkę

Post autor: ewelka9090 »

Ale mnie zastanowiłeś tym kampervanem! Sprawdzam sobie właśnie wszystkie informacje na jego temat i myślę, że skorzystam, bo widzę, że naprawdę warto!
Awatar użytkownika
sabina929
Posty: 24
Rejestracja: 04 kwie 2019, 13:59

Re: camperem na wycieczkę

Post autor: sabina929 »

Ja przekonałam się do KamperVana z tego względu, że ma mniejsze spalanie, zajmuje mniej miejsca i można nim wjechać w wiele różnych miejsc. Koniecznie sprawdźcie sobie, co i jak, bo MotorHome ma fajne możliwości wynajmu.
Daniel Dęb

Re: camperem na wycieczkę

Post autor: Daniel Dęb »

Witam wszystkich,
Bardzo polecam wynajem samochodów , furgonetek a minibusów w Krakowie. Mają też rowery do wynajęcia.
ołówek

Re: camperem na wycieczkę

Post autor: ołówek »

W ubiegłym roku, urlop w kamperze to był strzał w dziesiątkę! :idea: :D Wszystkich niezdecydowanych serdecznie namawiam. Na początek radzę wynająć kampera, żebyście zobaczyli czy odpowiada Wam taki styl podróży. Co prawda nie jest najtaniej, ale dla rodziny, uważam, że jest to opcja idealna. Moje dzieciaki były zachwycone, ahoj przygodo 8-) Podróżowaliśmy po północno-wschodniej Polsce, w tym roku, planujemy ruszyć w dłuższą podróż po Europie. Rezerwacja dokonana, z czystym sumieniem polecam The Campers – sprawdzona, rzetelna firma z Wrocławia :arrow: https://www.thecampers.pl/ Auto czyściutkie, pachnące, zadbane, bardzo wysoki standard. Jeśli jeszcze się wahasz, spróbuj - naprawdę warto! Niezapomniane chwile gwarantowane. :mrgreen:

lena cholewa
Marysia2i2

Re: camperem na wycieczkę

Post autor: Marysia2i2 »

Jeśli marzysz o podróży kamperem, firma azar4 ma dla Ciebie idealne rozwiązanie. Ich kampery terenowe to mobilne domy, które można zamontować na samochodach typu pick-up. Dzięki temu podróżowanie staje się łatwiejsze, a samochód nie traci swoich terenowych właściwości. Kampery terenowe Azar4 są wyposażone we wszystko, co potrzebne do wygodnego życia w podróży, włącznie z kuchnią i łazienką.
ODPOWIEDZ