Kamper czy namiot?

Przygoda! Planujesz zakup kampera? Szukasz wypożyczalni? Zastanawiasz się, czego nie może zabraknąć w wyposażeniu pojazdu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Marcel_97
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2022, 14:59

Kamper czy namiot?

Post autor: Marcel_97 »

No właśnie ciągle stoimy przed takim dylematem - mamy możliwość w dobrej cenie wypożyczyć kamper, ale wydaje mi się, że wypoczynek pod namiotem ma jednak sporo plusów - przede wszystkim taki, że jeśli chce się gdzieś podczas wypoczynku pojechać, to nie trzeba zabierać ze sobą całego "domu" :D Więc chyba postawimy jednak na namiot, który musimy najpierw kupić;)
Awatar użytkownika
alekey
Posty: 30
Rejestracja: 06 paź 2019, 0:05

Re: Kamper czy namiot?

Post autor: alekey »

W kamperze będzie o tyle łatwiej, że nie przeszkadza brzydka pogoda. Pod namiotem jeśli pada od kilku dni to marzysz tylko o powrocie do domu. Co do podróżowania z "całym domem" to są takie rozwiązania jakie oferuje azar4. Na pickup montowana przyczepa, w pełni wyposażona. Jest gdzie wygodnie spać i gotować a podróżuje się takim kamperem jak zwyczajnym autem.
helena

Re: Kamper czy namiot?

Post autor: helena »

My zdecydowanie wolimy podróżować kamperem. Taki pojazd zapewnia nam doskonałe wręcz połączenie mobilności, swobody i biwakowego klimatu z wygodą. Kampera na czas urlopu wynajmujemy, korzystając z usług wypożyczalni https://kampery-wynajem.pl/nasze-kampery/ . Dostępne tu pojazdy są niezawodne, nowocześnie wyposażone i bardzo przestronne. Można nimi śmiało ruszać w trasę o dowolnej porze roku, ponieważ ogrzewanie działa także podczas postoju.
agataa

Re: Kamper czy namiot?

Post autor: agataa »

Według mnie kamper to super sprawa, naprawdę... I taki pojazd daje wiele możliwości, także można wybrać się w długą podróż nim. Co do wyposażenia, bo często wpadają zapytania w tym kierunku, to tutaj https://www.vandermoon.com praktycznie wszystko możecie znaleźć do kamperów.
ODPOWIEDZ