Kawy świata

Masz ulubione przepisy na dania kuchni włoskiej, azjatyckiej czy amerykańskiej? Poznałeś w podróży smaki, które chciałbyś odtworzyć we własnej kuchni? Szukasz orientalnych produktów i przypraw? Dołącz do nas.
Ołisteś

Kawy świata

Post autor: Ołisteś »

Zawsze, kiedy miałam okazję być na jakichś bardziej egzotycznych wakacjach przywoziłam sobie z nich kawę, najlepiej ziarnistą. Ale wiecie co, odkryłam ostatnio, że w Palarni kawy UpCafe https://upcafe.pl/kategoria-produktu/kawy-swiata/ mogę kupic kawy naprawdę smaczne i do tego świetnej jakości, wysyłane zaraz po wypaleniu. Bardzo je lubię:)
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Kawy świata

Post autor: Daleka »

Ogólnie to jeśli lubicie sobie czasami poczytać o różnych kawach pochodzących z różnych zakątków świata, to sądzę, że z całą pewnością zainteresuje Was blog w sieci http://e-espresso.com.pl. Znajdziecie tam naprawdę całe mnóstwo ciekawostek właśnie na temat kawy, sposobów jej przygotowywania, podawania itp. Jestem przekonana, że zainteresuje to każdego miłośnika kawy, ale nie tylko ;)
Awatar użytkownika
nois35
Posty: 328
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:22

Re: Kawy świata

Post autor: nois35 »

Bez wątpienia rozpoczynanie dnia od kawy to dla wielu z nas rytuał. Warto jednak nieco go podkręcić i sprawić, aby stawał się on rozwiązaniem, które będzie odpowiadało od początku do końca. Zachęcam zatem do spróbowania czym jest kawa orzechowa. Na stronie https://kawaiherbata.com/kawa-smakowa/135-orzechowa trafisz na ten unikalny napar.
Awatar użytkownika
Weraniszka
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:20
Lokalizacja: Beskidy
Kontakt:

Re: Kawy świata

Post autor: Weraniszka »

Przyjemnie się robi zakupy online i można znaleźć wiele produktów takich jak plecaki https://www.brytyjka.pl/czy-plecak-vint ... d-317.html Zawsze plecak do szkoły się nam przyda, ale też jak najbardziej trzeba zwrócić uwagę na to, że plecak może się okazać doskonałym dodatkiem do stylizacji.
cudnebeskidy.pl
ODPOWIEDZ