Makaron

Masz ulubione przepisy na dania kuchni włoskiej, azjatyckiej czy amerykańskiej? Poznałeś w podróży smaki, które chciałbyś odtworzyć we własnej kuchni? Szukasz orientalnych produktów i przypraw? Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
nois35
Posty: 340
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:22

Makaron

Post autor: nois35 »

To jeden z ważniejszych elementów diety wielu ludzi na świecie. Pełnowartościowy, pożywny, a w połączeniu z warzywami i sosem smaczny i zdrowy! Dlatego też przekonaj się o tym jak makaron pełnoziarnisty może być smaczny i dobry dla Ciebie i Twojej rodziny.
Awatar użytkownika
Marikanna
Posty: 12
Rejestracja: 09 wrz 2019, 17:26

Re: Makaron

Post autor: Marikanna »

jeśli makaron z grubej odmiany pszenicy. albo będą dodatkowe funty
Awatar użytkownika
mizantropka
Posty: 10
Rejestracja: 23 paź 2019, 10:03

Re: Makaron

Post autor: mizantropka »

A robicie sami makarony? Ja czasami tak i wtedy suszę go.
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Makaron

Post autor: Daleka »

mizantropka pisze: ↑23 paź 2019, 12:18 A robicie sami makarony? Ja czasami tak i wtedy suszę go.
Owszem, mi zdarza się czasami samodzielnie robić makaron ;) Używam zawsze do niego mąki semoliny z pszenicy durum, takiej, jak na stronie internetowej https://jawo2008.pl/153-maka-semolina-z ... durum.html. A czy Wy mieliście kiedykolwiek z taką mąką do czynienia?
basiuś

Re: Makaron

Post autor: basiuś »

Moja rodzina uwielbia makarony jemy je często w rożnych postaciach. Teraz zamówiłam makaron gryczany wstążka karbowana reginette 300 g Bio z tego sklepu tutaj https://www.bee.pl/9071-makaron-gryczany .Gryka zawiera dużą ilość pełnowartościowego białka, węglowodanów, cennych pierwiastków takich jak: wapń, żelazo, fosfor, potas, magnez oraz witamin B1, PP i E.
izuśfit

Re: Makaron

Post autor: izuśfit »

nois35 pisze: ↑29 sie 2019, 16:07 To jeden z ważniejszych elementów diety wielu ludzi na świecie. Pełnowartościowy, pożywny, a w połączeniu z warzywami i sosem smaczny i zdrowy! Dlatego też przekonaj się o tym jak makaron pełnoziarnisty może być smaczny i dobry dla Ciebie i Twojej rodziny.
Zgadzam się, często go mam w diecie od Tani catering dietetyczny Nowy Sącz
ODPOWIEDZ