Świeżo palona kawa z Indii

Masz ulubione przepisy na dania kuchni włoskiej, azjatyckiej czy amerykańskiej? Poznałeś w podróży smaki, które chciałbyś odtworzyć we własnej kuchni? Szukasz orientalnych produktów i przypraw? Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Delfina
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2019, 17:43

Świeżo palona kawa z Indii

Post autor: Delfina »

Czy możecie mi podpowiedzieć, gdzie mogę kupić indyjskie ziarna kawy świeżo palone? Czy ktoś dystrybuuje tego rodzaju kawę w Polsce?
Awatar użytkownika
dziolszka
Posty: 94
Rejestracja: 07 sie 2019, 18:07

Re: Świeżo palona kawa z Indii

Post autor: dziolszka »

ooo sprobowalabym takiej kawki, musi byc pyszna. Poki co zadowolona jestem ze mam moj ekspres do kawy kapsułkowy - przynajmniej cappuccino moge wypic jakie lubie :D
Awatar użytkownika
douglas.name
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2020, 18:32
Lokalizacja: Kielce

Re: Świeżo palona kawa z Indii

Post autor: douglas.name »

Taka kawa świetnie nadaje się na prezent!
Awatar użytkownika
malinda.schiller
Posty: 6
Rejestracja: 03 sie 2020, 13:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Świeżo palona kawa z Indii

Post autor: malinda.schiller »

Zgodzę się z poprzednią wypowiedzią. Sama ucieszyłabym się z takiego prezentu :)
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 82
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:19

Re: Świeżo palona kawa z Indii

Post autor: paulinabb »

Hm... Ja kupuję świeżo paloną kawę w sklepie Blueberry Roasters. Co prawda wybieram kawy raczej z terenów Ameryki Środkowej i Południowej, ale może tę kawę, której szukasz także mają w swojej ofercie. Zajrzyj do nich :)
Łucja

Re: Świeżo palona kawa z Indii

Post autor: Łucja »

Taką kawę znajdziesz w palarni kawy https://www.palarniakawyjawa.pl/kawa-z-indii/, zdecydowanie super jakość grająca z satysfakcjonującą ceną. Kawę mają super, wybór taki ogromny, że można wypróbować kawy z całego świata i znaleźć swój ulubiony rodzaj :D
Awatar użytkownika
Weraniszka
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:20
Lokalizacja: Beskidy
Kontakt:

Re: Świeżo palona kawa z Indii

Post autor: Weraniszka »

Spodobały mi się w internecie także plecaki vintage Łańcut. Właśnie na takie opłaca się sojrzeć, może on zastąpić nam torbę i z plecakiem bardzo wygodnie się podróżuje czy robi zakupy. Na pewno na takie produkty warto spojrzeć. Macie swoje ulubione sklepy online?
cudnebeskidy.pl
ODPOWIEDZ