Gdzie tanio wybrać się na majówkę?

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Bernadetta
Posty: 20
Rejestracja: 15 sty 2019, 12:38

Gdzie tanio wybrać się na majówkę?

Post autor: Bernadetta »

Kochani :) Może do majówki jeszcze dużo czasu, ale już zaczęłam myśleć o tym - gdzie tu się wybrać. Zalezy mi na tym, żeby to nie była zbyt kosztowna wyprawa, ale jednak przyjemna. Najlepiej gdzieś w góry. Co proponujecie :)?
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Gdzie tanio wybrać się na majówkę?

Post autor: Daleka »

Moim zdaniem najlepszym pomysłem na majówkę są kajaki :) Takie wyjazdy wcale nie są drogie, a są naprawdę bardzo fajne. Jeśli macie czworonoga warto się zastanowić, co z nim na ten czas zrobić. My naszego pieska zostawiamy w hotelu dla psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą. Zawsze ma tam zapewnione świetne warunki i fachową opiekę, więc jesteśmy w pełni zadowoleni z takich usług :)

bezprzewodowy sygnał tv
Awatar użytkownika
feni
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:57

Re: Gdzie tanio wybrać się na majówkę?

Post autor: feni »

Dobre, sprawdzone oferty są zawsze tutaj mile widziane. Liczę na dalszą współpracę!

stoliki rtv audio
Baba jak ten kot: kto pogłaszcze, ten panem
Awatar użytkownika
Visto
Posty: 11
Rejestracja: 19 maja 2019, 22:36

Re: Gdzie tanio wybrać się na majówkę?

Post autor: Visto »

Mogę polecić weekend w Pałacu w Małkowie https://malkow.pl/ Świetne miejsce na relaks, odpoczynek itp.
Awatar użytkownika
WikiDab
Posty: 30
Rejestracja: 25 paź 2019, 14:35

Re: Gdzie tanio wybrać się na majówkę?

Post autor: WikiDab »

Może Mirsk? To naprawdę ciekawe, a mało znane miasto. Przy okazji można pochodzić po cudnych Górach Izerskich :D Tutaj znajdziesz niezbędne informacje o tym mieście.
Awatar użytkownika
reecemacejkovic
Posty: 11
Rejestracja: 09 kwie 2020, 9:41

Re: Gdzie tanio wybrać się na majówkę?

Post autor: reecemacejkovic »

Polska jest bardzo pięknym krajem.
ODPOWIEDZ