Hosting i domena

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
nois35
Posty: 340
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:22

Hosting i domena

Post autor: nois35 »

To ważne kwestie, szczególnie jeśli chcesz w poważny sposób podejść do swojego biznesu. Dlatego też nie warto ryzykować tanimi i podejrzanymi firmami. Zaufaj doświadczeniu oraz pasji, która działa już od ponad 11 lat. Polecam Ci firmę https://www.netmark.pl/index.php która bardzo dobrze się w tym temacie odnajduje.
Awatar użytkownika
dziolszka
Posty: 94
Rejestracja: 07 sie 2019, 18:07

Re: Hosting i domena

Post autor: dziolszka »

Dużo jest racji w tym co piszesz, dlatego ja postawiłam na firmę, która jest najdłużej na polskim rynku - https://www.nazwa.pl/ takie doświadczone firmy to dobre rozwiązanie
Awatar użytkownika
brokata
Posty: 114
Rejestracja: 08 sie 2019, 9:38

Re: Hosting i domena

Post autor: brokata »

zdecydowanie poszlabym w nazwa.pl - zwlaszcza jesli jestes laikiem to na pewno przyda CI sie ich pomoc jesli chodzi o obsluge klienta. nawet przeniesienie robilismy z nimi telefonicznie i wszystko dziala jak nalezy
Awatar użytkownika
obsessive
Posty: 55
Rejestracja: 25 cze 2019, 10:17

Re: Hosting i domena

Post autor: obsessive »

No taki, jaki wspominasz, jest najprostszy, dlatego też bym go wybrała. Wiadomo, że nic nie nawali, a w razie czego, mają prosty adres www, pozwalasz klientom siebie zapamiętać. Tak myślę. Moja też jest prosta i mam całkiem dobrą lożę klientów. Raczej pulę. Muszę tylko z firmą http://www.primesoft.pl/ przeprowadzić optymalizacje przed nowym rokiem i ruszamy z nowymi produktami. ;) .
Aśik

Re: Hosting i domena

Post autor: Aśik »

Jeśli posiadasz własną firmę, a nie masz jeszcze założonej strony internetowej, to najwyższy czas poszukać odpowiedniej domeny, bo większość potencjalnych klientów jest w internecie. Ja współpracuje z firma https://zenbox.pl/, która ma bardzo ciekawą ofertę.
ODPOWIEDZ