Nasza dobra wola

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
mirabela
Posty: 111
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:16

Nasza dobra wola

Post autor: mirabela »

Każdego dobrą wolą jest to, że przekazuje 1% swojego podatku na wielki cel. Pomyślcie, że taka mała kwota może dać komuś zdrowie lub nawet darować życie. Tak jest w przypadku Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ , która działa na rzecz poszkodowanych przez ciężkie choroby dzieci i ich rodziny. Nie wahajcie się ich wesprzeć.
Awatar użytkownika
ranias
Posty: 71
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:04

Re: Nasza dobra wola

Post autor: ranias »

Witam serdecznie, też wspieram fundacje takie jak http://szlachetnygest.pl/ ? Ja owszem i chciałabym powiedzieć, że akurat Szlachetny Gest bardzo dużo się poświęca na szukanie funduszy dla potrzebujących dzieci. Sama to widziałam i dlatego jak tylko mogę, zlecam małe przelewy dla nich.

lekcje j angielskiego
Awatar użytkownika
Henryko
Posty: 26
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:17

Re: Nasza dobra wola

Post autor: Henryko »

ranias pisze: ↑14 cze 2019, 10:18 Witam serdecznie, też wspieram fundacje takie jak http://szlachetnygest.pl/ ? Ja owszem i chciałabym powiedzieć, że akurat Szlachetny Gest bardzo dużo się poświęca na szukanie funduszy dla potrzebujących dzieci. Sama to widziałam i dlatego jak tylko mogę, zlecam małe przelewy dla nich.
Zgadzam się z Tobą, bo sama próbuję, jak mogę pomagać dzieciom z Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Dużo czytałam i słyszałam informacji o maluchach, które cierpią i czekają na leki oraz rehabilitację. Po prostu nie można być obojętnym wobec ich losu.
Awatar użytkownika
Oleńka
Posty: 120
Rejestracja: 26 gru 2019, 22:26

Re: Nasza dobra wola

Post autor: Oleńka »

Warto pomagać, dzieciom jak i seniorom w potrzebie. Szczegolnie w sędziwym wieku warto byc pod profesjonalną opieką . Choroby zwlaszcza w starszym wieku bywaja bardzo grozne. Dlatego dobrze ze sa takie miejsca jak domy seniora o ktorych wczesniej juz wspomniano w tym watku. Moja babcia aktualnie przebywa w takim a dokladniej w placowce znajudjacej sie w Piotrkowie Kujawskim - Pod Topolami https://podtopolami.eu -chwytliwa nazwa :) A warunki sa tam na prawde dobre - personel doklada wszelkich staran aby seniorom zylo sie tam dobrze- moja babcia lubi to miejsce i ludzi.
ODPOWIEDZ