studnie głębinowe

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Oluś23

studnie głębinowe

Post autor: Oluś23 »

Cześć, wykonywaliście kiedyś studnie głębinowe? Nie wiem, która firma wykonuje studnie bielsko. Zastanawiam się w jaki sposób znaleźć firmę, która zajmuje się budową takich studnii. Przeszukałem sporo stron w internecie ale nic interesującego nie znalazłem. Mieliście do czynienia z firmami, które budują studnie?
Awatar użytkownika
globtroter
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:03

Re: studnie głębinowe

Post autor: globtroter »

Faktycznie same studnie głębinowe jak najbardziej są dobrym rozwiązaniem i ja jestem zdania, że jak najbardziej warto jest ją mieć. Ja także od razu na samym początku kupiłem zbiornik hydroforowy https://ogrody24.pl/zbiorniki-hydroforo ... z-membrana i muszę przyznać, że to był mądry wybór. Ostatecznie zdecydowałem się na wybór modelu https://ogrody24.pl/zbiorniki-80l/zbior ... trem-.html i jest idealny jak dla mnie.
JarekŚlązak

Re: studnie głębinowe

Post autor: JarekŚlązak »

Ze zbiornikiem hydroforowym to chyba warto poczekać i zrobić najpierw analizę wody. Jeśli trzeba będzie zamontować system uzdatniania to wtedy ważną rolę odgrywa hydrofor wtedy.

Ja na szczęście poczekałem z analizą wody, zbadałem wodę w Klarsanie i oni dobrali mi zarówno hydrofor jak i system uzdatniania :)

Polecam serdecznie - https://www.klarsan.pl/
Leżak

Re: studnie głębinowe

Post autor: Leżak »

Tak na dobrą sprawę samo wykopanie studni głębinowej to na dobrą sprawę dopiero początek i ja jestem zdania, że na pewno warto jest również wiedzieć jaki osprzęt do niej się przyda. Ja niedawno kupowałem świetne zestawy hydroforowe i mam już kompletne wyposażenie. Najlepiej kliknij tutaj jeśli chcesz zobaczyć co wchodzi w skład takiego zestawu.
AleksandraW

Re: studnie głębinowe

Post autor: AleksandraW »

Szukam firmy, która zrealizuje dla mnie nowoczesną studnię głębinową na terenie Ustronia. Ktoś z was jest w stanie podesłać mi jakieś namiary. Interesuje mnie przede wszystkim firma, która realizuje studnie głębinowe Ustroń. Wolę zapłacić więcej za usługę ale chcę mieć pewność, że woda w tej studni będzie przez długie lata.
ilesu

Re: studnie głębinowe

Post autor: ilesu »

Dla mnie nie może być niczego sensowniejszego, jak po prostu poszukiwanie dla siebie pomocy. I wiem, że będą nam potrzebne szalunki do wykopów wynajem dokładniej. I to się świetnie sprawdza, bo jednak będę sobie mogła w ten sposób szkielet zbudować i nie będę się martwić dodatkowymi kosztami.
ODPOWIEDZ