Strona 1 z 1

Podjazd i parking przed domem

: 24 sie 2020, 16:44
autor: Bianka
Marzy mi się za jakiś czas kupno campera, od kiedy pamiętam właśnie w ten sposób lubię spędzać wakacje. Na biwaku, a wiadomo, że camperem jednak najwygodniej. Wcześniej jednak muszę pomyśleć o tym, żeby powiększyć parking przed domem, żeby móc gdzieś "zimować" pojazd :) Jeśli chodzi o podjazd, to skorzystaliśmy z pomocy firmy GeoFiler http://geofiler.pl - składu kruszyw. Zamówiliśmy u nich żwir, bez problemu ogarnęli również dla nas transport i w dobrej cenie w końcu mamy podjazd i nie zakopujemy się w błocie.
Myślicie, że taki parking, też ze żwiru będzie wygodną opcją?

Re: Podjazd i parking przed domem

: 05 paź 2020, 12:25
autor: mózgowiec
Mamy dwa miejsca parkingowe pod domem, bo mamy biuro w domu i musimy mieć miejsce dla klientów albo pracownika. NA parkingu jak i na podjeździe kostka firmy Kost-Bet. Bardzo ładna, trwała i w dobrej cenie.

Re: Podjazd i parking przed domem

: 04 mar 2021, 18:08
autor: balićki13
Każdej osobie która wylatuje z lotniska z Krakowa polecam korzystanie z parking Balice . Jest to parking dla samochodów strzeżony przez najlepszych pracowników. Polecam bo jest bardzo łatwy w rezerwacji i płatności- możesz wszystko zrobić przez internet. Jest aż 450 miejsc parkingowych, więc sporo. Na stronie jest wytłumaczone jak tam dojechać, polecam

Re: Podjazd i parking przed domem

: 05 kwie 2021, 19:16
autor: Żuczek
Wcześniej nigdy nie kładłem kostki brukowej, jednak udało mi się wybrukować podjazd samemu. Jak to zrobiłem? Przeczytałem parę branżowych artykułów. Następnie obliczyłem potrzebny materiał, dzięki temu kalkulatorowi brukarskiemu https://zafuguj.pl/kalkulator-brukarski/. Później wypożyczyłem niezbędne narzędzia i zacząłem kłaść. Było parę poprawek, ale w końcu mi się udało i to całkiem nieźle ;)

Re: Podjazd i parking przed domem

: 08 wrz 2021, 10:54
autor: Anuśka45
Dobrze zrobiony podjazd z kostki brukowej to wizytówka naszego domu. Chcemy by wyglądał dobrze i był utrzymany w należytej czystości.Słońce, deszcz, silny wiatr – to wszystko sprawia, że nawierzchnia szybko się brudzi.Dlatego tak ważne jest, aby o nią regularnie dbać.W zasadzie systematyczność zabiegów pielęgnacyjnych - to kluczowe zadanie. Jak dbać o kostkę brukową ? - https://www.mgprojekt.com.pl/blog/czysz ... -brukowej/ - zajrzyj do bloga budowlanego, te informacje z pewnością się przydadzą.

Re: Podjazd i parking przed domem

: 16 wrz 2021, 12:34
autor: kasiakowa06
Anuśka45 pisze: ↑08 wrz 2021, 10:54 Dobrze zrobiony podjazd z kostki brukowej to wizytówka naszego domu. Chcemy by wyglądał dobrze i był utrzymany w należytej czystości.Słońce, deszcz, silny wiatr – to wszystko sprawia, że nawierzchnia szybko się brudzi.Dlatego tak ważne jest, aby o nią regularnie dbać.W zasadzie systematyczność zabiegów pielęgnacyjnych - to kluczowe zadanie. Jak dbać o kostkę brukową ? - mgprojekt.com.pl/blog/czyszczenie-kostki-brukowej/ - zajrzyj do bloga budowlanego, te informacje z pewnością się przydadzą.
Kostka brukowa jest fantastyczna na podjazdy! U mnie jest także w ogrodzi i nie mam problemu z dbaniem o nią, bo sa odpowiednie środki do czyszczenia. A mam tego typu https://www.dom-pl.com/kostka-brukowa-swinoujscie/

Obrazek

Re: Podjazd i parking przed domem

: 19 mar 2024, 11:25
autor: Tomko8
Kostka brukowa klasyczna to sprawdzony sposób na eleganckie wykończenie podjazdów, ścieżek czy tarasów. Warto zobaczyć, jak różnorodność kształtów i kolorów pozwala na stworzenie unikalnych wzorów. Ciekawą opcją są produkty z https://www.leier.pl/product/kostka-bru ... ick-floor/ , które łączą w sobie trwałość i estetyczny wygląd.