Strona 1 z 1

Antybakterie.pl - portal o zdrowiu

: 31 sie 2020, 20:11
autor: terenia
Jakbyście szukali dobrego portalu zawierającego porady o zdrowiu, profilaktyce, zachęcamy do zapoznania się z http://antybakterie.pl - można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Zdrowie jest najważniejsze, więc trzeba o nie dbać, a dzięki takim portalom można nieco zwiększyć swoją świadomość na ten temat.

Re: Antybakterie.pl - portal o zdrowiu

: 10 wrz 2020, 18:55
autor: Oleńka
Super że takie artykuly powstają na temat zdrowia :) co jak co ale o zdrowie trzeba dbac choc wiem ze w starszym wieku jest to trudniejsze. Opiekowalam sie przez jakis czas moim teściem w domu ale niestety ze wzgledu na zycie prywatne i pracę nie moglam zapewnic mu dobrych warunkow. Dopiero w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu teść znalazł profesjonalną i całodobową opiekę - personel doklada wszelkich staran aby ich podopieczni czuli sie tu jak w domu. Bylam , widzialam i cieszę się ze takie miejsca są :)

Re: Antybakterie.pl - portal o zdrowiu

: 18 wrz 2020, 20:51
autor: wilczeg
Preferuję zdrowy tryb życia więc na pewno zajrzę na te blogi.

Re: Antybakterie.pl - portal o zdrowiu

: 19 paź 2020, 22:13
autor: nois35
Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie i mieć świadomość tego co dzieje się w Twoim ciałem w danym momencie, postaw na specjalistów w konkretnej dziedzinie. Jeśli chodzi o słuch, polecam skorzystać z pomocy osób z https://www.geers.pl/, gdzie znajdziesz fachowe podejście i bardzo konkretne działania pomocowe.