Luksusowy hotel?

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Ilia85
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2021, 4:39

Luksusowy hotel?

Post autor: Ilia85 »

Możecie pozwolić sobie na pobyt w luksusowym hotelu? Ja, wybierając się na wakacje, zawsze stawiam na hotel blisko morza Krynica Morska. Takie warunki w zupełności mi wystarczają, czy wam by wystarczyły? Każdy ma inne wymagania, stąd też moje pytanie :)
Awatar użytkownika
junda
Posty: 148
Rejestracja: 19 gru 2019, 20:38

Re: Luksusowy hotel?

Post autor: junda »

Bardziej niż na hotelu powinnaś skupić się na bezpiecznym dojeździe. Ja zawsze stawiam na wynajem samochodów Wrocław bo z nimi faktycznie czuję się bezpiecznie. Samochody są zawsze sprawdzane przed tym jak trafiają w ręce klientów. Cenowo też wypada całkiem nieźle, na tle konkurencji.
Oleś

Re: Luksusowy hotel?

Post autor: Oleś »

Jeśli szukacie wysokiej klasy apartamentów w Zakopanym, to polecam zapoznać się z ich ofertą https://www.apart-center.pl/. Apartamenty są urządzone w stylu nowoczesnym, regionalnym lub klasycznym. Są w pełni wyposażone. Każdy z apartamentów posiada parking zewnętrzny lub podziemny garaż.
Awatar użytkownika
globtroter
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:03

Re: Luksusowy hotel?

Post autor: globtroter »

Z całą pewnością gdy raz będziemy w takim miejscu to cały czas będziemy chcieli jeszcze więcej jeździć. Dla mnie bardzo istotną kwestią w hotelach jest to aby takie miejsca miały doskonałe zaplecze higieniczne. Tym bardziej, że ja również dość często podróżuję z małymi dziećmi.

kapsa camera
miły

Re: Luksusowy hotel?

Post autor: miły »

Przyznam szczerze, że mi przypadł do gustu hotel nad morzem z atrakcjami, który znajdziecie w sieci pod nazwą Hotel Zalewski. Moim zdaniem posiadają naprawdę świetne pokoje o wysokim standardzie. W hotelu nie ma też czasu na nudę, bo znajdziecie tam nawet SPA czy park wodny.

szczucin zaginieni
Paweł Woźniak

Re: Luksusowy hotel?

Post autor: Paweł Woźniak »

A słyszeliście, że otworzył się nowy hotel czterogwiazdkowy w Łodzi? W samym centrum Łodzi, przy Manufakturze :) Moim zdaniem to prawdziwa gratka, dla miejskich exploratorów, którzy lubią zaznać trochę luksusu. Mają piękny apartament, ale również pokoje o niższym standardzie - dla każdego coś miłego. W dodatku mogłem zatrzymać się u nich ze swoim psem, a to nie jest reguła, szczególnie w hotelach z czterema gwiazdkami. Dlatego jeżeli zamierzacie w najbliższym czasie odwiedzić Łódź, myślę, że ten hotel będzie bardzo dobrym wyborem na wypoczynek i jako baza wypadowa na miasto ;)
venuss

Re: Luksusowy hotel?

Post autor: venuss »

Dla mnie ciekawym miejscem jest również Hotel Zalewski nad morzem, który ma ciekawe pakiety i daje możliwość kompleksowe relaksu. Małe tego, jak chodzi o takie aspekty jak bankiety nad morzem, czy inne okoliczności - są w stanie zrealizować. Także naprawdę kusząca ich oferta i bardzo bogata.
xxjustaa

Re: Luksusowy hotel?

Post autor: xxjustaa »

U mnie na przykład fajną sprawą będzie na przykład spa nad bałtykiem , ale jeszcze nigdy nie byłam w takim miejscu i zastanawiam się, co można w tym względzie wybrać. Jakoś na razie sobie nie jestem w stanie dobrać na razie, co i jak, ale jeśli możecie, dajcie mi wskazówki. Wszystko będzie mile widziane i ja mogę sobie naprawdę fajnie to rozwiązać. Czekam więc.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 70
Rejestracja: 12 mar 2019, 12:15

Re: Luksusowy hotel?

Post autor: paniola »

Jeśli będziecie posiadaczami prywatnego , luksusowego apartamentu to żaden hotel nie będzie wam potrzebny. Poznajcie Pratum apartamenty , które znajdują się na Mazurach w Mrągowie. Uważam ,że po pierwsze to świetna inwestycja i po drugie świetne miejsce do spędzania czasu w okresie letnim a nawet w okresie zimowym. Mazury zimą to także niepowtarzalne doznania.
Tamara4

Re: Luksusowy hotel?

Post autor: Tamara4 »

Na pewno zdrowie i dobre samopoczucie są ważne w życiu. Dlatego tak istotne wydaje się dopasowanie różnych technik i możliwości do tego, aby znaleźć chwilę na relaks. Warto zatem postawić na rozwiązania bardzo sprawdzone i konkretne, takie ja weekend spa mazury od https://jablon-resort.pl/ które są świetnym rozwiązaniem na stres czy napięcia w ciele.
rolly88

Re: Luksusowy hotel?

Post autor: rolly88 »

To na mnie teraz zrobił wrażenie również hotel w centrum Kraków Grand Ascot Hotel - jest to idealne miejsce na pobyt rodzinny, wyjazd biznesowy, czy każdy inny. Oni zapewniają wygodne i dobrze wyposażone pokoje. Na miejscu jest dostępna świetna restauracja, a sama lokalizacja jest wręcz doskonała.
ODPOWIEDZ