Strona 1 z 1

Krzesełko do karmienia

: 12 sie 2019, 12:26
autor: Hedwiga
Krzesełko do karmienia znacząco ułatwia codzienne żywienie maluszka. Najlepiej zainwestować w krzesełko drewniane lub krzesełko plastikowe. Osobiście kupiłam krzesełko dla swojego dziecka na https://bejbi.eu/ i jestem bardzo zadowolona.

Re: Krzesełko do karmienia

: 08 wrz 2019, 19:12
autor: dziolszka
My jesteśmy jeszcze na etapie karmienia piersią to mam do tego taką poduszkę specjalną https://materacyk.pl/ i wygodniej mi się dzięki temu karmi :) na krzesełko jeszcze trochę czasu

Re: Krzesełko do karmienia

: 09 wrz 2019, 15:21
autor: Estka33
Z pewnością nie ma tu jednego rozwiązania. Trzeba to niestety przemyśleć.

Re: Krzesełko do karmienia

: 09 wrz 2019, 17:34
autor: Marikanna
krzesełko powinno być wygodne zarówno dla mamy, jak i dziecka. Lubię te plastikowe. z odchylnym oparciem i stołem

Re: Krzesełko do karmienia

: 02 lis 2019, 21:00
autor: kowalska
ja mam keter multidine i jest swietny :D

Re: Krzesełko do karmienia

: 04 lis 2019, 14:10
autor: Mario78
Powiem Wam szczerze, że jeśli chodzi o krzesełko to warto kupić używane. Uwierzcie mi, że nawet takie małe, niewinne dzieci :) potrafią zniszczyć krzesełko. Ja przy moim pierwszym dziecku kupiłam nowe ale przy kolejnym zdecydowałam się na używane (tamto wydałam wcześniej wiec musiałam kupić ponownie). Bardzo dużo ogłoszeń o sprzedaży akcesoriów dla dzieci znajdziecie w serwisie pokato.pl. Tu kupicie rzeczy używane dla dzieci w świetnym stanie i dobrych cenach. W serwisie znajdują się ogłoszenia z całej Polski więc warto szukać lokalnie żeby nie ponosić kosztów wysyłki

Re: Krzesełko do karmienia

: 02 sty 2020, 18:20
autor: celinaa
W pierwszej kolejności to trzeba odstawić dziecko od piersi, a to nie jest takie proste jakby się mogło wydawać. Tutaj https://www.philips.pl/c-e/blog/matka-i ... ersia.html sobie zerknijcie i poczytajcie w jaki sposób przestać karmić piersią. Myślę, że taka wiedza się przyda. Wiadomo, że dla mam, które chcą wrócić do pracy jest to bardzo problematyczne.

Re: Krzesełko do karmienia

: 25 sty 2020, 13:35
autor: Wiolett
Na pewno się przyda:) Ja swoje zamawiałam przez internet. Tu tak samo można wiele innych rzeczy dla waszych dzieci kupić. Sprawdźcie sobie co proponuje sklep internetowy https://kokoleti.pl Tu z kolei będziecie mogli znaleźć spory wybór butów dziecięcych.