Strona 1 z 1

Produkcja opakowań na zamówienie

: 18 lut 2019, 12:51
autor: Karol
Serdecznie polecam zapoznać się z ofertą firmy AMTkartony – zajmuje się ona produkcją opakowań kartonowych najwyższej jakości. Zostawiam link dla osób zainteresowanych. W swojej ofercie ma opakowania klapowe, fasonowe i 7warstwowe.

Re: Produkcja opakowań na zamówienie

: 06 wrz 2020, 20:57
autor: celinaa
Trzeba nie tylko stawiać zawsze na jakość, ale również na bezpieczeństwo. Tutaj https://hamilton.com.pl/ macie namiar na akredytowane laboratorium, które wykonuje różne badania. Warto sobie tam zerknąć. Na pewno orientujecie się, że niektóre badania są obligatoryjne i oczywiście wynikają z obowiązujących przepisów. Należy jednak kompleksowo podejść do tematu i wykonać również badania, które potwierdzą bezpieczeństwo produktu.

Re: Produkcja opakowań na zamówienie

: 29 wrz 2020, 19:52
autor: globtroter
Jak najbardziej można korzystać z takiego rozwiązania, ale również bardzo fajnym sposobem jest produkowanie u siebie w firmie opakowań. Myślę, że warto jest przeczytać wpis https://www.zemat.com/pl/blog/baza-wied ... stosowanie gdzie właśnie opisano działanie i zastosowanie zgrzewarki do tworzyw sztucznych.

Re: Produkcja opakowań na zamówienie

: 11 paź 2020, 18:36
autor: elizaś
Możecie również zerknąć sobie tutaj http://stark.pl/branze-cat/inne-produkty-spozywcze/ . Mają tam bowiem w ofercie różnego rodzaju opakowania spożywcze dopasowane do różnych potrzeb. Jeśli chcecie postawić na jakość i praktyczne rozwiązania oraz chcecie zapewnić bezpieczeństwo konsumentom, to na pewno warto się tam rozejrzeć. Propozycji jest wiele, więc na pewno każdy znajdzie tam to, czego szuka.

Re: Produkcja opakowań na zamówienie

: 13 paź 2020, 11:23
autor: łuk
Tu polecam zastosować produkcję jednostkową, bo zakładam, że takie opakowania są produkowane czasem na indywidulane zamówienia i to w pojedynczych ilościach.

Re: Produkcja opakowań na zamówienie

: 17 lis 2020, 7:53
autor: Marti
Prowadząc firmę warto takimi usługami się zainteresować. Jak codziennie macie wysyłać dziesiątki, nawet i setki produktów do klientów, to opakowania robione na wymiar, na pewno znacznie ułatwią wam pracę, a każde usprawnienie jest jak najbardziej pożądane. Myśleliście może o zamówieniu ekologicznych opakowań? Sporo osób zwraca na takie rzeczy uwagę. Tu w firmie https://sklep.grala.com.pl/blog/36_rekl ... kologiczna znajdziecie przeróżne folie - także te biodegradowalne, ekologiczne.

Re: Produkcja opakowań na zamówienie

: 11 gru 2020, 9:48
autor: opakowaczą
Proponowane opcje wydają się rozsądne. Ja codziennie korzystam z usług sprawdzonej firmy z którą współpracuje w zakresie dostarczania opakowań. Szczególnie polecam to firmom zajmujących się przeprowadzkami. Co bardzo ważne, zwróćcie uwagę na wypełniacz do prezentów, bo bardzo często firmy zapominają o dodaniu tego do zamówienia. Posiadanie tego pozwala spać spokojnie.

Re: Produkcja opakowań na zamówienie

: 18 sty 2021, 4:27
autor: malutka_alutka
Takie ekologiczne, biodegradowalne opakowanie na wynos z trzciny cukrowej można kupić w sklepie EkoNaczynko.

Re: Produkcja opakowań na zamówienie

: 25 sty 2021, 9:00
autor: trawiasta
my akurat potrzebujemy na magazyn sporej ilosci opakowan kartonowych w roznych rozmiarach i zamawiamy sobie stad http://www.pak-service.com.pl/ zawsze wysoka jakosc, dostawa terminowo, na czas, bez zadnych problemow

Re: Produkcja opakowań na zamówienie

: 09 mar 2021, 18:22
autor: Michaś
Na pewno możesz zajrzeć do https://www.plast-box.com/oferta/branze ... chemiczna/, bo firma Plast-Box zajmuje się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych już od wielu ładnych lat. Na pewno uda im się sprostać Twoim oczekiwaniom i produkcja opakowań na zamówienie nie będzie dla nich problemem.

Re: Produkcja opakowań na zamówienie

: 25 mar 2021, 17:06
autor: opakowanę43
Jeśli szukasz miejsca w którym możesz zakupić produkty takie jak opakowania na jedzenie to myślę, że https://www.ika-albrecht.pl/ jest bardzo dobrym wyborem. Z własnego doświadczenia wiem że ich produkty są wytrzymałe, mają dobrą jakość a również można kupować ekologiczne papierowa opakowania. Fajnie że jest wybór. Polecam bardzo każdemu.

Re: Produkcja opakowań na zamówienie

: 27 kwie 2021, 12:37
autor: nois35
Opakowania, szczególnie te do przemysłu, wymagają wszelkich norm, ale i wyraźnej wytrzymałości, która pozwoli na zaspokojenie wszelkich potrzeb w tym wymiarze. Jeśli szukasz sprawdzonej firmy, która zajmuje się tego typu propozycjami, zachęcam do zajrzenia na stronę https://www.le-mar.pl/produkujemy/kaptury-foliowe/ gdzie trafisz na jakościowe rozwiązania, które sprostają Twoim oczekiwaniom.

Re: Produkcja opakowań na zamówienie

: 27 kwie 2021, 13:03
autor: Śnieżka
Jest wiele takich firm, które potrzebują konkretnych opakowań. Są też takie gałęzie przemysłu, gdzie bezpieczeństwo i jakość opakowań jest najważniejsze. Mówię tu oczywiście o branży spożywczej i opakowaniach do żywności. Takie rozwiązania zapewni firma https://www.plast-box.com/oferta/branze ... spozywcza/

Re: Produkcja opakowań na zamówienie

: 13 maja 2021, 15:24
autor: RafałButton
Serdecznie polecam zapoznać się z ofertą producenta folii i opakowań Pamfolie. Mają w ofercie folie wszelkiego rodzaju, dobra jakość, dobre ceny.
Można tu również kupić: worki foliowe oraz worki na śmieci.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie pod adresem:
Producent folii i sklep - Pamfolie

Re: Produkcja opakowań na zamówienie

: 25 maja 2021, 14:38
autor: Kośka
My wszystko na magazyn hurtowo zamawiamy z tego sklepu https://przeprowadzkisklep.pl/ jedno zamówienie i po kilku dniach jest realizacja. Bez latania po hurtowniach stacjonarnych na miejscu, które teraz w dobie pandemii sa roznie otwarte. Tutaj zamówienie zawsze dojeżdża, dzieki czemu nie ma przestojów w wysyłkach naszego towaru do klientów

Re: Produkcja opakowań na zamówienie

: 15 cze 2021, 14:05
autor: weołowska
Jeśli jesteśmy w temacie opakowań, wiecie gdzie mogę znaleźć stylowe opakowania na prezenty? Chodzi mi głównie o opakowania ślubne, bo w wakacje zaczyna się weselny sezon i potrzebuje czegoś sprawdzonego i eleganckiego. Fajnie gdyby opakowania były w atrakcyjnej cenie.

Re: Produkcja opakowań na zamówienie

: 21 lip 2021, 11:01
autor: Próżnia
Produkcja opakowań to ciekawy temat, ponieważ linia produkcyjna obsługująca opakowania związana jest również z próżnią niezbędną do przemieszczania produktów. Gdzie dokładnie pojawia się próżnia? Wszędzie tam, gdzie są podnoszone elementy za pomocą przyssawek. Ssawki próżniowe posiadają różne kształty i wykonane są z materiału elastycznego, które mają właściwości uszczelniające. Dzięki tym właściwościom minimalizuje wyciek, który może pojawić się pomiędzy przyssawką, a transportowanym przedmiotem. Do powyższej gałęzi przemysłu stosuje się dokładnie przyssawki do płyt warstwowych, czyli np. przyssawki poliuretanowe FCF posiadające następujące właściwości: są płaskie, ożebrowane i jednomieszkowe. Idealnie nadają się do przemieszczenia nie tylko opakowań, ale i również blach oraz wytłoczonych części. Takie produkty możesz śmiało znaleźć w sklepie internetowym Pneumat. :)