Strona 1 z 1

Dobre lakiery do paznokci

: 22 lut 2020, 12:46
autor: sister
Gdzie kupujecie lakiery hybrydowe? Stacjonarnie czy przez internet? Ja ostatnio trafiłam na ofertę która wydaje się ciekawa: https://victoriavynn.com/. Hybrydy w odróżnieniu od np. tipsów czy też żeli wyglądają naturalnie co moim zdaniem jest ich dużą zaletą. A wy jaką metodę manicuru najbardziej lubicie? Macie jakieś doświadczenia z tym sklepem? Zamawialiście tam coś? jak dbacie o swoje paznokcie? Chodzicie do kosmetyczki czy raczej same malujecie swoje paznokcie w domu?

Re: Dobre lakiery do paznokci

: 09 mar 2020, 21:25
autor: Titi
Ja już hybrydy nie stosuję id pół roku, strasznie mi zniszczyła płytkę :( Teraz staram się to odbudować, używam tej oliwki Eveline, wcześniej używałam ich odżywki 8w1, która nie ma formaldehydu od kilku lat, kiedyś owszem był w składzie, ale teraz nie ma, więc można śmiało jej używać. No ale z głową czyli według zaleceń z ulotki. Wtedy efekt będzie tak dobry jak u mnie, paznokcie po 4 tygodniach sa twardsze i długie, nic ich nie złamało od ponad dwóch tygodni! A oliwka jeszcze bardziej je odżywia i natłuszcza skórki.
Obrazek

Re: Dobre lakiery do paznokci

: 23 lip 2020, 15:26
autor: peleryna
Mi też niestety hybrydy zniszczyły paznokcie ale teraz kupuję dobrej jakości lakiery naturalne https://www.ekodrogeria.pl/355-lakiery-do-paznokci które nie zawierają szkodliwych substancji i mogę ich używać tak często jak chcę