Azja - biuro podróży

Wszystko o ofertach biur podróży, last minute, bilety czarterowe, ubezpieczenia. Zbieramy opinie.
Awatar użytkownika
rumianek
Posty: 14
Rejestracja: 30 cze 2019, 21:26

Azja - biuro podróży

Post autor: rumianek »

Szukałem ofert biur podróży, które specjalizują się w wycieczkach do Azji. Chodzi o to, żeby wszystko było zapewnione - nocleg, wyżywienie, przeloty, ubezpieczenie, opieka polskiego pilota etc. Widziałem stronę biura CT POLAND. A Wy macie jakieś namiary na takie biura podróży?

prasy krawędziowe cnc
Awatar użytkownika
obsessive
Posty: 55
Rejestracja: 25 cze 2019, 10:17

Re: Azja - biuro podróży

Post autor: obsessive »

W moim kalendarzu też szefowa coś takiego zapisała i nie wiem, jak się do tego przygotować. Co prawda cała wycieczka do japonii jest przez nią opłacana, bo częściowo jadę w biznesie, ale w zasadzie to i tak muszę mieć coś na swoje wydatki. Wiem na pewno że organizowała wszystko z firmą Pojaponii.pl , więc możesz ją sprawdzić. Zawsze będziesz mieć większe rozeznanie, czy biuro nie zawyża opłat.
izuśfit

Re: Azja - biuro podróży

Post autor: izuśfit »

rumianek pisze: ↑31 paź 2019, 17:49 Szukałem ofert biur podróży, które specjalizują się w wycieczkach do Azji. Chodzi o to, żeby wszystko było zapewnione - nocleg, wyżywienie, przeloty, ubezpieczenie, opieka polskiego pilota etc. Widziałem stronę biura CT POLAND. A Wy macie jakieś namiary na takie biura podróży?
Niestety nie mam namiarów, nie widzę za bardzo różnicy między konkretnymi biurami.
-
Catering dietetyczny Kozy
tośia19909

Re: Azja - biuro podróży

Post autor: tośia19909 »

rumianek pisze: ↑31 paź 2019, 17:49 Szukałem ofert biur podróży, które specjalizują się w wycieczkach do Azji. Chodzi o to, żeby wszystko było zapewnione - nocleg, wyżywienie, przeloty, ubezpieczenie, opieka polskiego pilota etc. Widziałem stronę biura CT POLAND. A Wy macie jakieś namiary na takie biura podróży?
z tego co wiem, średnio opłaca się jechać na wycieczkę z biura.
-
aborcja Czechy
ODPOWIEDZ