ochrona przed korozją

Przygoda! Planujesz zakup kampera? Szukasz wypożyczalni? Zastanawiasz się, czego nie może zabraknąć w wyposażeniu pojazdu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 57
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:33

ochrona przed korozją

Post autor: pukla123 »

Przed dłuzszą podrożą warto zadbać o swoj samochod bądz camper. Warto zabezpieczyć go przed korozją, myślę, że może trzeba pomyśleć o jakiś solidnych https://www.metaltech.pl/zabezpieczenia-antykorozyjne/ Takie zabezpieczenia antykorozyjne stali, wykonane metodą cynkowania ogniowego są wyjątkowo efektywne – tak przygotowany i wykonany proces daje solidną trwałość powłoki. U nas to się sprawdziło. My takie zabezpieczenia antykorozyjne zleciliśmy firmie Metaltech ponieważ u nich wszystkie procesy są stale monitorowane i sprawdzane za pomocą wielu urządzeń kontrolno – pomiarowych. Także wszystko jest najwyższej jakości.
żbikun

Re: ochrona przed korozją

Post autor: żbikun »

W przypadku zabezpieczenia auta, zwłaszcza progów, które jak wiadomo rdza dopada najszybciej sposoby te są naprawdę skuteczne:) No ale....w branży budowlanej nie do końca to zdaje egzamin, ponieważ czas nagli , więc dodatkowe zabiegi nie wchodzą w grę. Dlatego ja kupuję po prostu elementy z materiałów nierdzewnych - stal nierdzewna, aluminium. Bardzo często zamawiam kątowniki aluminiowe. w ofercie https://sklep-metale.pl/aluminium/katowniki-aluminiowe znalazłem w mega korzystnej cenie. Doskonale sprawdzają się jako listwy progowe lub schodowe.
Żwirek

Re: ochrona przed korozją

Post autor: Żwirek »

Pewnie pojawi się tu sporo ofert świetnych usług i towarów. Możecie dotrzeć do zainteresowanych kupnem Waszym towarem, wstawiając ogłoszenie na tym portalu https://tuoglosze.pl, dobierzcie kategorie i dopasujcie lokalizację np https://ogloszeniawielkopolskie.pl czy https://podlaskie-ogloszenia.pl, a zwiększycie bezpośredni kontakt z klientem.
Damianęk9241

Re: ochrona przed korozją

Post autor: Damianęk9241 »

Mnie się wydaje, że dobrym sposobem na ochronę przed korozją może być hartowanie laserowego różnego rodzajów metalu. Z tego co udało mi się wyczytać w internecie jest to teraz dość popularne rozwiązanie i coraz więcej osób się na to decyduje. Widziałem ciekawą ofertę w https://metikam.pl/uslugi/hartowanie-laserowe/. Co o tym sądzicie?
ODPOWIEDZ