Wakacje w camperze

Przygoda! Planujesz zakup kampera? Szukasz wypożyczalni? Zastanawiasz się, czego nie może zabraknąć w wyposażeniu pojazdu? Dołącz do dyskusji.
Toliś

Wakacje w camperze

Post autor: Toliś »

Planuję wiosną kupić kamper, bo nie wiemy, jak będzie wyglądać sytuacja z pandemią i na jakie wakacje będziemy mogli sobie pozwolić w przyszłym roku. Powoli kompletuję już sprzęt biwakowy który na pewno jest niezbędny przy takiej wyprawie.
doświadczony

Re: Wakacje w camperze

Post autor: doświadczony »

Dobra myśl. bo nawet jak hoteli nie otworzą to i tak będzie można wybrać się w Polskę :D Z tym, że warto się zastanowić czy nie lepiej wypożyczyć kampera. Ja zdecydowanie tę opcję bym wybrał, bo przecież sporadycznie korzysta się z takiego auta, a ze strony https://kampery-wynajem.pl/ dowiedziałem się że ceny nie są wcale z kosmosu, zwłaszcza nieco po lub przed urlopowym sezonem.
Awatar użytkownika
kejti
Posty: 150
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:46

Re: Wakacje w camperze

Post autor: kejti »

A może zamiast dużego, kosztownego kampera, pomyśl o inwestycji w kapsułę pickup camper? Rzuć okiem tu https://azar4.pl/ . To firma, która specjalizuje się w wykonywaniu takich kapsuł. Kapsuła to ogromny komfort - podczas podróży tworzy indywidualną przestrzeń życiową, w której nawet dwie osoby mogą wygodnie wypocząć. A przy okazji samochód, na którym instalowania jest kapsuła, nie traci swoich właściwości. Według mnie mega fajne rozwiązanie dla wielbicieli podróży.
ODPOWIEDZ