fryzura w podróży

Wątek pełen ciekawostek podróżniczych, opowieści, doświadczeń.
Awatar użytkownika
minerva
Posty: 5
Rejestracja: 04 wrz 2020, 11:53

fryzura w podróży

Post autor: minerva »

Zabieracie ze sobą na wyjazdy sprzety typu lokówka, prostownica? Kupiłam sobie specjalnie z myślą o jeżdżeniu gdzieś prostownicę bronze shimmer babyliss, bo można jej używać przy różnych napięciach w gniazdu. FAjne się sprawdza, bo szybko prostuje i można też nią włosy pokręcić.
kamiłka

Re: fryzura w podróży

Post autor: kamiłka »

zaciekawiłaś mnie ta prostownicą, w sumie takie rozwiązanie to fajna opcja, mam nadzieję, ze w przyszłym roku będę sporo podróżować, marzy mi się jakaś fajna prostownica i chyba przyjrzę się bliżej tej babyliss, wygląda bardzo ładnie
dżasta

Re: fryzura w podróży

Post autor: dżasta »

ja sobie kupiłam niedawno bardzo fajną lokosuszarkę babyliss hydro fusion, genialnie działa na włosy, są dużo gładsze, przestały się elektryzować, to jest dla mnie ekstra bo niestety moje włosy mają tendencję do tego i często przez suche powietrze robi się z nich siano
drażka22

Re: fryzura w podróży

Post autor: drażka22 »

Jeśli chodzi o fryzurę w podróży, to przede wszystkim trzeba zadbać o wygodę. Też zabrać ze sobą odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji. Przy pogodzie jaką teraz mamy mocne słońce włosom nie służy. Dlatego szukałam odpowiednich kosmetyków. Między innymi trafiłam na szampon bursztynowy Amber Collection od Grzegorza Dużego, właśnie na lato idealny. Chroni między innymi przed szkodliwym działaniem szkodliwego promieniowania UV.
Aśka

Re: fryzura w podróży

Post autor: Aśka »

Tak naprawdę to ja już na takie kwestie raczej nie zwracam uwagi, ale jak mogę zauważyć po moich dorastających córkach to jak najbardziej są to dośc poważne tematy. Właśnie dlatego przed samym wyjazdem postanowiłam, że zrobię im zapas niezbędnych ozdób do włosów. W takiej sytuacji zamówiłam w sklepie https://nobobobo.pl/spinki-gumki-do-wlosow/ całkiem sporą ilość spinek jak i gumek do włosów. Teraz już wiem, że ten wybór była bardzo mądry, gdyż dziewczyny uczesały się ładnie.
ODPOWIEDZ