Jaki rower elektryczny?

Wątek pełen ciekawostek podróżniczych, opowieści, doświadczeń.
Priam

Jaki rower elektryczny?

Post autor: Priam »

Jaki rower elektryczny będzie dobry dla podróżnika? Trekkingowy czy górski? Z tego co mi wiadomo to "trekkingowce" są lepiej dostosowane do jazdy po asfalcie albo szutrze, a MTB jest dobre do takich totalnie już ekstremalnych terenów. Eksperci z https://iwobike.pl polecają w większości przypadków e-bike trekkingowe ale osobiście jestem zdania, że rowery górskie też mają swój urok.
babka

Re: Jaki rower elektryczny?

Post autor: babka »

ej a znacie jakis sklep z akcesoriami do rowerow? typu lampy, bagazniki, kosze... tylko zeby nie za miliony, i w miare dobrej jakosci. sezon zaraz rusza, chcialbym co nie co powymieniac u siebie
Kaja

Re: Jaki rower elektryczny?

Post autor: Kaja »

Jak akcesoria rowerowe, to sprawdź Sport Service. Mają wszystko to, o czym wspomniałeś, i sporo innych rzeczy. Na pewno przyda się takie odrestaurowanie sprzętu na wiosnę i lato. A akcesoria w dobrej jakości, po okazyjnych cenach. Tak że nie ma co się nawet zastanawiać ;)
Awatar użytkownika
hrr
Posty: 14
Rejestracja: 29 sty 2020, 6:51

Re: Jaki rower elektryczny?

Post autor: hrr »

Mogę teraz jeździć trasami, którymi dawniej nie było szans. Planuje wypady drogami, ledwo zaznaczonymi na mapach, lub ledwo widocznymi na zdjęciach satelitarnych. A nie ścieżkami rowerowymi, czy szerokimi bitymi drogami szutrowymi, czy trakówkami- to juz dawno zjeździłem. Uwielbiam turystykę rowerową, a nie zaliczenie jakiś szczytów, punktów 25min i 11 sek. Czy też zrobienia po asfalcie 250km. Dążę w tej wypowiedzi do tego, że każdy używa roweru w inny sposób. Niektórzy mają rower do lasu, po równym, niektórzy na asfalt, niektórzy fulle do zjazdów a niektórzy super lekkie do wyjazdów. A niektórzy, w tym ja E-bike, do rekreacji i przyjemności a nie wypluwania płuc, bo swoje lata już mam i czasu nie tyle co dawniej. Żeby zrobić długą trase na E-bike TEŻ MUSISZ używać mięśni. Wiec na prawde "jechanie" po e-bike, jak sie samemu go nie ma, to tak trochę jak ocena sexu z kobietą z obrazka. Niby ładna ale papierowa. I nie wiesz jaka jest naprawde w łóżku. Niech każdy jedzie tak jak lubi, a na trasie innemu rowerzyście "cześć" powie. I nie ma co potem wywalać żalów w internetach. Ale trzeba czerpać przyjemność z jazdy a nie rzucać kłody innym pod nogi. A e bike od zwykłego różni sie tylko napędem i aku. Reszta jest ta sama. A jeśli mam polecić markę to zerknij sobie na pewno na rowery elektryczne od Fischer https://www.fischer-ebike.pl/produkty/e ... tb,2,15374
Romek98

Re: Jaki rower elektryczny?

Post autor: Romek98 »

Kiedy szukałem prezentu dla mojej żony, rower z IwoBike.pl okazał się idealnym wyborem. Znaleźliśmy tam piękny model, który od razu jej się spodobał. Sklep oferuje również możliwość personalizacji roweru, co sprawiło, że prezent był jeszcze bardziej wyjątkowy. Teraz codziennie jeździmy razem na rowerowe przejażdżki, a moja żona nie przestaje chwalić swojego nowego roweru.
ODPOWIEDZ