Terapie uzależnień

Wątek pełen ciekawostek podróżniczych, opowieści, doświadczeń.
Awatar użytkownika
Bianka
Posty: 31
Rejestracja: 11 cze 2020, 7:55

Terapie uzależnień

Post autor: Bianka »

Niestety nałóg alkoholowy jest naprawdę trudny do pokonania. Jeśli ktoś z Was ma w rodzinie, w kręgu znajomych osobę uzależnioną, wie o czym mówię. W jaki sposób próbowaliście, próbujecie pomóc mu wyjść z uzależnienia? Wiem, że dobrą opcją są Terapie Uzależnień, a świetnym miejscem jest Poradnia Salomon w Łodzi http://www.poradniasalomon.pl/psycholog-lodz tylko w pierwszej kolejności - jak przekonać osobę uzależnioną?
Elizaź

Re: Terapie uzależnień

Post autor: Elizaź »

Niestety leczenie uzależnień nie jest łatwe. Chory musi zdać sobie sprawę z tego, że nałóg wkroczył w jego życie. Na początek warto skorzystać z wideokonsultacji z psychologiem. Mogę polecić klinikę https://psychomedic.online/, która posiada w swojej ofercie tą formę terapii. Jest bardzo skuteczna, nie wywołuje obaw i stresu w związku z wizytą w nieznanym miejscu. Dodatkowym plusem tej klinki jest to, że nie zajmują się jedynie leczeniem pacjenta, lecz okazują wsparcie jego bliskim. Udzielają cennych rad, dzięki którym leczenie przynosi świetne efekty.
Awatar użytkownika
jedynka
Posty: 37
Rejestracja: 29 lip 2020, 9:59

Re: Terapie uzależnień

Post autor: jedynka »

Dokładnie tak, to nie jest łatwy temat - w szczególności teraz w czasie pandemii. Wiele pacjentów decyduje się na konsultacje online ze względu na bezpieczeństwo w obawie o swoje zdrowie. Podobno w https://wetalk.pl/ świadczą tego typu usługi. Warto to sprawdzić.
ODPOWIEDZ