Czystość w pomieszczeniach

Masz ulubione przepisy na dania kuchni włoskiej, azjatyckiej czy amerykańskiej? Poznałeś w podróży smaki, które chciałbyś odtworzyć we własnej kuchni? Szukasz orientalnych produktów i przypraw? Dołącz do nas.
Sześć

Czystość w pomieszczeniach

Post autor: Sześć »

Dla mnie ważne są certyfikaty. Lubię jak firma z którą mam współpracować je posiada. Ostatnio natknęłam się na certyfikat iso 14644 - jest związany z czystością pomieszczeń. Powinny go posiadać np. laboratoria badawcze.
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Czystość w pomieszczeniach

Post autor: Daleka »

Obecnie warto zadbać nie tylko o czystość, ale również o odpowiednią dezynfekcję. W zdezynfekowaniu pomieszczeń może Wam pomóc środek https://epidair.com/, który skutecznie radzi sobie z bakteriami, wirusami i grzybami, wykorzystując technikę zamgławiania. Dezynfekowane powierzchnie od razu są suche i gotowe do użytku, nawet do kontaktu z żywnością.
Awatar użytkownika
globtroter
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:03

Re: Czystość w pomieszczeniach

Post autor: globtroter »

Faktycznie sama czystość jest niezwykle ważna i ja jestem zdania, że na pewno warto o nią dbać regularnie. Właśnie dlatego ja również jestem przekonany, że doskonałym wyborem jest posiadanie na zewnątrz specjalnych wycieraczek systemowych od https://www.alumatex.pl/ które zapewniają zatrzymywanie brudu.
komiśka12

Re: Makarony i sałatki

Post autor: komiśka12 »

Sześć pisze: ↑24 wrz 2020, 21:10 Dla mnie ważne są certyfikaty. Lubię jak firma z którą mam współpracować je posiada. Ostatnio natknęłam się na certyfikat iso 14644 - jest związany z czystością pomieszczeń. Powinny go posiadać np. laboratoria badawcze.
No to teraz jestem zaskoczona!
-
Aborcja za granicą - Nasza strona jest przeznaczona dla kobiet które z różnych powodów życiowych podjęły już decyzję o przeprowadzeniu aborcji. Naszym celem jest pomoc kobietom w wyborze jak najbardziej bezpiecznej metody zarówno pod względem prawnym jak i zdrowotnym. Serwis tworzymy we współpracy z organizacją non-profit Kobiety dla Kobiet.
Grażyna44

Re: Czystość w pomieszczeniach

Post autor: Grażyna44 »

Jeśli jesteśmy przy czystości to każda kuchnia powinna być czyszczona w sposób ekologiczny. Najlepiej nie używać chemii, która można negatywnie wpływać na smak czy zapach przygotowywanych potraw. Takim ekologicznym sposobem czyszczenia jest czyszczenie za pomocą parownicy. Najpopularniejszym modelem do zastosowań przemysłowych jest myjka parowa Karcher SG 4/4 . Myję można kupić lub wypożyczyć https://www.wypozyczalniaodkurzaczy.pl/ ... c-warszawa Wynajem jest opcją tańszą jednak jeśli zawodowo myślimy o czyszczeniu można zainwestować kwotę na zakup.

go bag
łuczewski701

Re: Czystość w pomieszczeniach

Post autor: łuczewski701 »

Grażyna44 pisze: ↑12 lis 2021, 16:56 Jeśli jesteśmy przy czystości to każda kuchnia powinna być czyszczona w sposób ekologiczny. Najlepiej nie używać chemii, która można negatywnie wpływać na smak czy zapach przygotowywanych potraw. Takim ekologicznym sposobem czyszczenia jest czyszczenie za pomocą parownicy. Najpopularniejszym modelem do zastosowań przemysłowych jest myjka parowa Karcher SG 4/4 . Myję można kupić lub wypożyczyć Wynajem jest opcją tańszą jednak jeśli zawodowo myślimy o czyszczeniu można zainwestować kwotę na zakup.
Muszę sprawdzić

___
https://www.hotelbonifacio.pl/hotel/akt ... y-rodzinie
Violuśka

Re: Czystość w pomieszczeniach

Post autor: Violuśka »

Najwyraźniej nie tylko ja mam problemy z utrzymaniem czystości w kuchni. Jak mówi mi moja siostra wiele zależy od naszego zorganizowania i systematyczności w porządkowaniu miejsca pracy. Wiele także zależy od wielu urządzeń, które można mieć w kuchni, one na prawdę pomagają w utrzymaniu porządku a można je dostać w sklepach jakie jak widzę są w galeriach , na przykład galeria Franowo w Poznaniu. Tam także znajdziemy pomocną dłoń, pracownicy tych sklepów zawsze pomagają.
Bombel

Re: Czystość w pomieszczeniach

Post autor: Bombel »

Regularne czyszczenie mebli tapicerowanych jest kluczowe dla utrzymania ich wyglądu i długowieczności. Zanieczyszczenia i alergeny gromadzące się w tkaninach mogą prowadzić do pogorszenia jakości powietrza w domu. Firma https://expertczystosci.pl/ oferuje profesjonalne usługi czyszczenia, które pomagają przywrócić świeżość i estetykę Twoich mebli. Metody czyszczenia są dostosowane do rodzaju tkaniny, co zapewnia bezpieczeństwo i skuteczność.
ODPOWIEDZ