Polecam Aureus Leasing Sp. z o.o.

Szukasz opinii o firmie? Chcesz kupić jakiś produkt, bądź skorzystać z usługi, ale nie wiesz czy warto? Dowiedz się w tym dziale.
Otniel

Polecam Aureus Leasing Sp. z o.o.

Post autor: Otniel »

Podzieli sie ktoś informacją jak się tam pracuje ?
DŻASTAA

Re: Polecam Aureus Leasing Sp. z o.o.

Post autor: DŻASTAA »

Nie znam tej firmy, dlatego Wam nie poradzę, ale w zupełności mogę Wam powiedzieć, że bez dwóch zdań jestem pewna siebie, że jednak spróbuję. No wiecie, w końcu warunki leasingu dla nowych firm sprawdzałam, a że moja marka działa dosłownie od 4 miesięcy, to nie będzie wcale takie łatwe. Stąd czekam, jakie macie wskazówki i informacje, co jest na tyle mocno dopasowane.
sennna

Re: Polecam Aureus Leasing Sp. z o.o.

Post autor: sennna »

Kredyt na samochód, wcale nie musi być skomplikowanym procesem. Wystarczy skontaktować się z https://newleasing.pl/oferta/kredyty-sa ... rywatnych/ i jestem przekonany, że tam otrzymacie jak najlepsze porównanie ofert i pomoc przy wszelkich formalnościach z tym związanych.
Hank8

Re: Polecam Aureus Leasing Sp. z o.o.

Post autor: Hank8 »

Jeśli chodzi o służbowe paliwo to także trzeba dobrze rozwiązać tę kwestię, by wygodnie i sprawnie móc tankować. Bardzo w tym pomagają karty flota https://www.flotex.pl/ Warto zerknąć na takie rozwiązanie. Wiele firm w ten sposób korzysta z takiego udogodnienia w tankowaniu. Warto z tego korzystać.
dana88

Re: Polecam Aureus Leasing Sp. z o.o.

Post autor: dana88 »

Ja właśnie też zastanawiam się nad leasingiem, ale samochodu dostawczego. W sieci poszperałam i przykładowo zauważyłam, że firma https://newleasing.pl/oferta/leasing-sa ... ostawczych w tym zakresie się specjalizuje. Ponoć oferują oni bardzo dobre, opłacalne leasingi.
ODPOWIEDZ