Podróż do Hiszpanii

Triki, polecenia i plany na podróże po Europie.
Awatar użytkownika
Ofelia_67
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2020, 10:04

Podróż do Hiszpanii

Post autor: Ofelia_67 »

Cześć! Postanowiłam wreszcie spełnić swoje małe marzenie i wybrać się do Hiszpanii. Jedynym problemem jest środek transportu. Nie mam własnego auta, a lot samolotem mnie, delikatnie mówiąc, przeraża. Zastanawiałam się nad jakimś prywatnym przewoźnikiem. Co myślicie?
Awatar użytkownika
Iwon_85
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2020, 23:15

Re: Podróż do Hiszpanii

Post autor: Iwon_85 »

W takiej sytuacji bus to najlepszy wybór. Kilka razy jeździłam do Hiszpanii z transporthiszpania.com i właśnie tę firmę mogę polecić. Podróż z nimi jest komfortowa i bezpieczna, zresztą kierowcy bardzo o to dbają. Mają też wszystkie potrzebne licencje, a trasy znają na pamięć :)
Awatar użytkownika
koralowa9
Posty: 5
Rejestracja: 21 lip 2020, 13:34

Re: Podróż do Hiszpanii

Post autor: koralowa9 »

Polecam apartamenty an wynajem Hiszpania
Awatar użytkownika
aNNa2020
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2020, 8:54

Re: Podróż do Hiszpanii

Post autor: aNNa2020 »

Chyba nie warto poprzestawać na marzeniach. Super, że je spełniasz! W mojej głowie też jest ich mnóstwo, zwłaszcza dotyczących Hiszpanii. Już po pierwszej wizycie zakochałam się w tym klimacie. Przed wyjazdem zawsze szukam też jakiś solidnych nieruchomości na wynajem. Trafiłam tutaj: https://agnesinversiones.com/pl/ i przyznam, że to był strzał w dziesiątkę! Także polecam wszystkim, którzy spełniają marzenia podróżnicze właśnie w Hiszpanii.
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Podróż do Hiszpanii

Post autor: Daleka »

A czy wybierając się w podróż do Hiszpanii, warto wcześniej pouczyć się trochę hiszpańskiego? Ja ostatnio widziałam ofertę kursu hiszpańskiego on-line na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online. Jak widać kurs ten organizuje Szkoła Językowa ProfiLingua. Czy ktoś z Was miał z tą szkołą do czynienia?
monikamłotek

Re: Podróż do Hiszpanii

Post autor: monikamłotek »

Uwielbiam ten śródziemnomorski klimat panujący w Hiszpanii. Już od kilku lat razem z mężem wynajmujemy sobie na wakacje apartamenty na wynajem alicante na około 2 tygodnie i mamy maksymalną prywatność + bezpośredni kontakt z plażą i morzem. Czego chcieć więcej?
ODPOWIEDZ