Przejazd do Niemiec

Triki, polecenia i plany na podróże po Europie.
Awatar użytkownika
starwit_90
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2020, 12:19

Przejazd do Niemiec

Post autor: starwit_90 »

[color= rgb(0, 0, 0);]Cześć. Jesteście w stanie polecić mi jakąś sprawdzoną firmę zajmującą się przewozem osób do Niemiec i z powrotem? To chyba najlepszy środek transportu, przynajmniej dla mnie.[/color]
Awatar użytkownika
Szarlota-81
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2020, 15:40

Re: Przejazd do Niemiec

Post autor: Szarlota-81 »

Dla mnie to też jedyny i najlepszy środek transportu, bo samolotów się boję, a sama nie wybrałabym się w nieznaną trasę. Polecam Ci pilatransport.pl. Tamtejsi kierowcy zawiozą Cię od drzwi do drzwi w bardzo komfortowych i bezpiecznych warunkach.
Awatar użytkownika
medas
Posty: 131
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:30

Re: Przejazd do Niemiec

Post autor: medas »

Mam namiar na takiego Pana ale napisz na priv to dam Ci numer bo to prywatna firma. My akurat jeździmy do Niemiec regularnie, ale własnym samochodem. Zastanawiałam się zawsze ile kosztuje pomoc drogowa w Niemczech bo tak jeździmy sobie często do rodziny i odpukać nigdy nam się nic nie przydarzyło, a co jeśli kiedyś będzie jakąs sytuacja drogowa? Pan Jacek, który się zajmuje przewozem osób mówił, że na terenie Niemiec działają polskie firmy i warto takich szukać, bo nie zedrą z nas jak niemieckie. Warto o tym pamiętać.
Awatar użytkownika
koralowa9
Posty: 5
Rejestracja: 21 lip 2020, 13:34

Re: Przejazd do Niemiec

Post autor: koralowa9 »

Polecam busy do Niemiec ErgoBus
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Przejazd do Niemiec

Post autor: Daleka »

medas pisze: ↑03 lip 2020, 10:46 My akurat jeździmy do Niemiec regularnie, ale własnym samochodem. Zastanawiałam się zawsze ile kosztuje pomoc drogowa w Niemczech bo tak jeździmy sobie często do rodziny i odpukać nigdy nam się nic nie przydarzyło, a co jeśli kiedyś będzie jakąs sytuacja drogowa?
Myślę, że warto znać też ogólne zasady szukania takiej firmy i wiedzieć, czym się kierować. Na stronie internetowej http://auto-pomoc.jigsy.com/ znajdziecie fajny artykuł, który podpowie Wam, jak znaleźć najlepszą pomoc drogową w okolicy ;) Polecam się z nim zapoznać ;)
podróżniczka 97

Re: Przejazd do Niemiec

Post autor: podróżniczka 97 »

Szarlota-81 pisze: ↑26 cze 2020, 13:35 Dla mnie to też jedyny i najlepszy środek transportu, bo samolotów się boję, a sama nie wybrałabym się w nieznaną trasę. Polecam Ci pilatransport.pl. Tamtejsi kierowcy zawiozą Cię od drzwi do drzwi w bardzo komfortowych i bezpiecznych warunkach.
Mam dokładnie ten sam problem - boję się samolotów, a sama na taką daleką trasę boję się prowadzić :cry: i dlatego właśnie nie wiem co zrobić, bo planuję wycieczkę-niespodziankę właśnie do Niemiec i szukam jakiegoś w miarę taniego transportu, myślałam nad pociągiem albo autokarem ale natknęłam się na ten wątek i w sumie busy z Polski do Niemiec też nie brzmią najgorzej. Znalazłam nawet taką firmę - https://www.benybus.pl/ co o niej sądzicie? Ktoś może korzystał? Z góry dziękuję za pomoc :D

cheerleaderki cracovii
jakubdąbek

Re: Przejazd do Niemiec

Post autor: jakubdąbek »

Do niemiec akurat nie jeżdżę ale za to często mam stycznością z firmami transportowymi, które kursują np. do anglii i kiedy mam już zarezerwować bus do anglii to najczęściej jest on z firmy ergobus;]
Miłek

Re: Przejazd do Niemiec

Post autor: Miłek »

Jeśli wyjazd do Niemiec to polecam busy jakie są dostępne na stronie https://busy-travel.pl/busy-do-niemiec.html Transport realizowany jest z domu pod dom. Jeśli potrzeba to można wysłać paczkę bądź inną rzecz. Zamówienie busa do Niemiec jest bardzo proste. Wystarczy zatelefonować lub wypełnić formularz kontaktowy dostępny na podanej stronie internetowej. Szczerze polecam.
buźka

Re: Przejazd do Niemiec

Post autor: buźka »

starwit_90 pisze: ↑10 cze 2020, 11:27 Cześć. Jesteście w stanie polecić mi jakąś sprawdzoną firmę zajmującą się przewozem osób do Niemiec i z powrotem? To chyba najlepszy środek transportu, przynajmniej dla mnie.
Hej! Jak najbardziej mogę Ci doradzić firmę http://www.beegeebus.pl/ . Przejazd możesz zarezerwować na ich stronie. Ogólnie mają fajne busiki, bardzo komfortowe i wydaje mi się że ich ceny są dobre.
Awatar użytkownika
Weraniszka
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:20
Lokalizacja: Beskidy
Kontakt:

Re: Przejazd do Niemiec

Post autor: Weraniszka »

Na pewno dzisiaj opłaca się zerkać na to, co jest w internecie. Zakupy online również są wygodne i praktyczne. Szybko na pewno uda się znaleźć Teczki męskie z Ckp Warszawa. Do pracy, ale nie tylko takie będą idealne dla mężczyzny. Można na takie zerknąć.
cudnebeskidy.pl
Marek Łęcki

Re: Przejazd do Niemiec

Post autor: Marek Łęcki »

Z tego co wiem to ta firma jeździ do Niemiec, Belgii, Holandii i Anglii: Busy Polska Anglia.
Mają wyjazdy z całej Polski w systemie door to door. Wyjazdy są uzależnione od tego do jakiego kraju chcesz się wybrać, ale kursują przez cały rok. Duże busy, klima, itd
ODPOWIEDZ