reklama firmy

Triki, polecenia i plany na podróże po Europie.
gość

reklama firmy

Post autor: gość »

Nie mam pomysłu na reklamę swojej firmy ale mam nadzieję na początek kubek Tomek classic z Feel Good będzie ok. https://feelgood.pl/pl/dom/25219-kubek- ... olor-bialy Słyszałam, że bardzo solidnie je wykonują. czy ktoś może podzielić się opinią na ich temat? Będę bardzo wdzięczna! :)
Awatar użytkownika
judka
Posty: 35
Rejestracja: 30 sie 2020, 22:09

Re: reklama firmy

Post autor: judka »

A nie lepiej nie bawić się w gadżety tylko od razu te pieniądze przeznaczyć na reklamę w sieci? Mnie się wydaje, że tak będzie lepiej i korzystniej, także zdecydowanie bym poszła w tym kierunku. Mój brat wiem, że właśnie temat reklamy powierzył agencji http://3marketing.pl/ z której to do dzisiaj jest zadowolony.
Awatar użytkownika
wacika
Posty: 55
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:02

Re: reklama firmy

Post autor: wacika »

U mnie na szczęście sprawami związanymi z marketingiem zajmuje się agencja http://123media.pl/ . Ja nie miałabym głowy do tego wszystkiego, a zresztą nie za bardzo mam pojęcie o tej całej reklamie. A tak to wszystko jest ogarnięte profesjonalnie i klienci się u mnie pojawiają, a to dzwonią, zostawiają maile i interes się kręci.
Herkuules

Re: reklama firmy

Post autor: Herkuules »

Fajne treści na temat reklamy znajdziecie tutaj https://faktypilskie.pl/pl/12_biznes/26 ... orcow.html . Trzeba pamiętać, że reklama to nie tylko narzędzie promocji, ale także sposób komunikacji z klientami. Poprzez reklamę należy dostarczać wartości, być kreatywnym, budować zaufanie a przy tym pozostać elastyczny w działaniach reklamowych, aby wspierać markę i budować lojalność odbiorców.
ODPOWIEDZ