reklama

Triki, polecenia i plany na podróże po Europie.
gość

reklama

Post autor: gość »

Nie mam pomysłu na reklamę swojej firmy ale mam nadzieję na początek kubek Tomek classic z Feel Good będzie ok. https://feelgood.pl/pl/dom/25219-kubek- ... olor-bialy Słyszałam, że bardzo solidnie je wykonują. czy ktoś może podzielić się opinią na ich temat? Będę bardzo wdzięczna! :)
Awatar użytkownika
judka
Posty: 35
Rejestracja: 30 sie 2020, 22:09

Re: reklama

Post autor: judka »

Tu zdecydowałam się na agencję http://sztukaebiznesu.pl/ która od lat działa w reklamie sieciowej. Mają spore doświadczenie wraz z wieloma udanymi kampaniami. Poznali firmę, oczekiwania i pod to ułożyli ciąg działań marketingu internetowego, co zwiększyło znacząco zainteresowanie marką.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 269
Rejestracja: 01 sie 2019, 9:33

Re: reklama

Post autor: kasiakowa06 »

gość pisze: ↑30 lip 2021, 22:24 Nie mam pomysłu na reklamę swojej firmy ale mam nadzieję na początek kubek Tomek classic z Feel Good będzie ok. feelgood.pl/pl/dom/25219-kubek- ... olor-bialy Słyszałam, że bardzo solidnie je wykonują. czy ktoś może podzielić się opinią na ich temat? Będę bardzo wdzięczna! :)
A może reklama świetlna? :D takie neony znów w modzie: https://www.pb-reklama.pl/reklama-swietlna.html

Obrazek
Awatar użytkownika
wacika
Posty: 55
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:02

Re: reklama

Post autor: wacika »

U mnie przy sklepie internetowym to tylko działam reklamą sieciową. Wcześniej to owszem bawiłam się w ulotki, ale one praktycznie w ogóle nie przynosiły rezultatu. Dlatego popytałam znajomych i polecili mi agencję http://cocreate.pl/ która to fajnie działa i postanowiłam ją zatrudnić. Mija kilka miesięcy a oni nadal tak działają, że pojawiają się nowi zainteresowani klienci.
ODPOWIEDZ