Studnia - warto!

Triki, polecenia i plany na podróże po Europie.
głębiniowa

Studnia - warto!

Post autor: głębiniowa »

studnie głębinowe Bielsko - już teraz pomyśl o inwestycji na lata.. oszczędź swoje pieniąde i zyskaj niezalezność!
smoczyński

Re: Studnia - warto!

Post autor: smoczyński »

Pomiary i odwiert pod przydomową studnię głębinową zleciłem firmie https://wiercimy.info/ która na Podhalu jest najlepszym wyborem do tego rodzaju zadań. Mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt i doświadczonych fachowców przez co szybko i skutecznie robią odwierty.

listwy kablowe
błysk

Re: Studnia - warto!

Post autor: błysk »

Oczywiście, że warto, bo ma się dostęp do zdrowej, smacznej wody cały czas. Jednak ja bym zdecydowanie nie powiedziała, że mamy na przykład takie studnie same montować. Do tego, dla naszej wygody, ale i bezpieczeństwa, potrzebne są elementy takie jak pompa głębinowa . One mogą na przykład filtrować dla nas mnóstwo wody studziennej.
Awatar użytkownika
globtroter
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:03

Re: Studnia - warto!

Post autor: globtroter »

Myślę, że warto gdyż w takiej sytuacji posiadamy wodę z własnego ujęcia. Muszę przyznać, że bardzo ważną sprawą jest również zakup samej pompy głębinowej. Ja ją kupowałem w sklepie https://ogrody24.pl/pompy/pompy-glebinowe i jestem przekonany, że był to oczywiście bardzo dobry wybór.
ogór

Re: Studnia - warto!

Post autor: ogór »

No jasne, ze warto, o ile odpowiednio się do tego przygotujemy. Ja mogę Wam powiedzieć, że dla mnie to działa wyśmienicie w połączeniu z pompą Dambatu https://www.dambat.pl/ . Firma jest znana ze swojego prokonsumenckiego podejścia, a dodatkowo może wam powiedzieć, że ma dobrej jakości pompy. Wiele osób wam to powie.
Maryśka

Re: Studnia - warto!

Post autor: Maryśka »

Kiedy faktycznie interesuje nas takie rozwiązanie to moim zdaniem oczywiście warto i ja również u siebie wykonałam taką studnię. jednak pamiętajmy, że samo zrobienie odwiertu jest czymś niezwykle ważnym. Właśnie w takiej sytuacji ja korzystałam u siebie z wiertnic od https://staltechnika.pl/ gdyż zależało mi na fachowej pracy.
ODPOWIEDZ