Transport do Włoch

Triki, polecenia i plany na podróże po Europie.
Awatar użytkownika
Bazylia
Posty: 18
Rejestracja: 28 sty 2019, 11:01

Transport do Włoch

Post autor: Bazylia »

Witam wszystkich serdecznie. Sytuacja wygląda tak, że jestem właścicielką hodowli zwierząt różnego rodzaju. Ostatnio dostałam zamówienie z Włoch i poproszono mnie o dostarczenie niektórych zwierzątek. Oczywiście zależy mi na ich bezpiecznym dotarcia na miejsce, więc chciałabym nawiązać współpracę z firmą transportową, która jest odpowiedzialna. Myślałam nad http://rras.pl/ . Czy ktoś ich kojarzy? Macie jakieś opinie na ich temat?
Awatar użytkownika
Bernadetta
Posty: 20
Rejestracja: 15 sty 2019, 12:38

Re: Transport do Włoch

Post autor: Bernadetta »

Bazylia pisze: ↑28 sty 2019, 11:08 Witam wszystkich serdecznie. Sytuacja wygląda tak, że jestem właścicielką hodowli zwierząt różnego rodzaju. Ostatnio dostałam zamówienie z Włoch i poproszono mnie o dostarczenie niektórych zwierzątek. Oczywiście zależy mi na ich bezpiecznym dotarcia na miejsce, więc chciałabym nawiązać współpracę z firmą transportową, która jest odpowiedzialna. Myślałam nad http://rras.pl/ . Czy ktoś ich kojarzy? Macie jakieś opinie na ich temat?
Ja kojarzę, ale nie wiem czy oni zajmuję się również transportem zwierząt. Powinnaś skontaktować się z nimi i najlepiej zapytać. Moi znajomi, którzy korzystali z ich usług spedycyjnych byli bardzo zadowoleni- wszystko dostarczono terminowo.
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Transport do Włoch

Post autor: Daleka »

Być może również będę potrzebowała niedługo takiego transportu do Włoch, bo przeglądając sobie ostatnio różne oferty w internecie trafiłam na stronę https://www.pracujwunii.pl/oferty-pracy ... 80/wlochy/, gdzie znalazłam całkiem dużo ofert pracy dla Polaków właśnie w tym kraju. Pomyślałam, że może warto byłoby z tego skorzystać, bo przecież zawsze chciałam zobaczyć, jak mieszka się we Włoszech. Co sądzicie o tym pomyśle?
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 21
Rejestracja: 06 lut 2020, 13:29

Re: Transport do Włoch

Post autor: AbiUbu »

Wyzwaniem bywa też niekiedy transport żywności i produktów spożywczych pomiędzy krajami. Taki przewóz spożywki warto zlecić specjalizującym się w tego typu usługach firmom spedycyjnym, które mają duże doświadczenie także w ogarnianiu kwestii prawnych, które pojawiają się po drodze.
Awatar użytkownika
brokata
Posty: 114
Rejestracja: 08 sie 2019, 9:38

Re: Transport do Włoch

Post autor: brokata »

koniecznie skontaktuj sie z firma http://www.veruslogistics.pl/ oni zajmuja sie nawet transportami niewymiarowymi, a robia to naprawde solidnie i rzetelnie :)
Awatar użytkownika
Colin1990
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2020, 21:04

Re: Transport do Włoch

Post autor: Colin1990 »

ma ktoś więcej informacji na ten temat?
Być szczęśliwym - tego trzeba się nauczyć.
ODPOWIEDZ