A może tak rzucić wszystko...

Sposoby, rekomendacje i pomysły na podróże po kraju.
Awatar użytkownika
Marletta
Posty: 3
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:07

A może tak rzucić wszystko...

Post autor: Marletta »

I wiadomo co dalej:D Bieszczady już od zeszłego roku chodzą mi po głowie, jednak coś nam wypadło i nie jechaliśmy nigdzie dalej. Macie jakieś wskazówki co do planowania wycieczki w te rejony? Opcji mam kilka, ale chyba najbliżej mi do noclegu w hotelu http://hotel-carpatia.pl/ Co jak co, ale po całym dniu chodzenia po górach warto się zrelaksować i zbierać siły na następny dzień.
Awatar użytkownika
włóczykij25
Posty: 27
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:05

Re: A może tak rzucić wszystko...

Post autor: włóczykij25 »

Sam bym chętnie wybrał się na wakacje. Niestety mamy gorący okres w firmie. Cały biznes przenosimy do internetu, więc musiałem całkowicie anulować planowany urlop. Zamierzam wziąć dwa tygodnie urlopu w sierpniu. Chcemy pojechać z całą rodziną do Szczyrku. Mamy tam nasz ulubiony hotel Skalite https://hotelskalite.pl/, w którym zawsze świetnie odpoczywamy. Mają rewelacyjną ofertę rozluźniających masaży oraz zabiegów na całe ciało.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 328
Rejestracja: 19 lip 2019, 8:49

Re: A może tak rzucić wszystko...

Post autor: Zdzisiek78 »

Żeby wypocząć, nie trzeba od razu wszystkiego rzucać, możecie np. wyjechać na spokojny weekendowy wypoczynek do https://www.hotelstbruno.pl/ceny-i-paki ... a-mazurach. Oczywiście jak Wam się spodoba, to możecie pojechać tam na dłużej.
ODPOWIEDZ