Nieplanowana ciąża

Sposoby, rekomendacje i pomysły na podróże po kraju.
SŁOWACKI

Nieplanowana ciąża

Post autor: SŁOWACKI »

Aborcja Słowacja to często jedyne rozwiązanie dla kobiet, kte nie chcą urodzić nieplanowanego dziecka.
Hoża

Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: Hoża »

W Czechach jest równie liberalne prawo pod tym względem. Można usunąć legalnie ciążę do 12 tygodnia. 5 km za polską granicą jest klinika https://klinikastonava.cz i tam można uzyskać pomoc. Konsultanci w klinice mówią po polsku, dodatkowo mają opcję zapewnienia transportu. Polacy bez testu przebywać w celach medycznych mogą przebywać na terenie Czech kilkanaście godzin, więc to też nie jest problem.
żona

Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: żona »

Hoża pisze: ↑13 maja 2021, 13:38 W Czechach jest równie liberalne prawo pod tym względem. Można usunąć legalnie ciążę do 12 tygodnia. 5 km za polską granicą jest klinika klinikastonava.cz i tam można uzyskać pomoc. Konsultanci w klinice mówią po polsku, dodatkowo mają opcję zapewnienia transportu. Polacy bez testu przebywać w celach medycznych mogą przebywać na terenie Czech kilkanaście godzin, więc to też nie jest problem.
Z tego co czytałam to wiele kobiet bardzo dobrze wypowiada się na temat tej kliniki w aborcja.cz Czechach
leicuda

Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: leicuda »

Jeżeli zdecydujesz się urodzić, pamiętaj, by wykonywać badania. Polecam też badania prenatalne - uspokajają ;) Ja robiłam w Katowicach u dr Rozmus-Warcholińskiej. Mogę napisać tylko, że to wspaniała specjalistka. Podczas wizyty da się odczuć, że praca jest jej pasją. Czułam się zaopiekowana. Pani doktor cierpliwie odpowiadała na moje pytania, przez co czułam, że mój spokój i zdrowie mojego dziecka są dla niej ważne.
najka

Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: najka »

Najlepiej po prostu unikać takiej ciąży i stosować antykoncepcję hormonalną bo jest najskuteczniejsza. Tabletki drovelis mają zupełnie nowy skład, dzięki któremu nie wpływają na wagę, są neutralne dla wątroby ani nie są szkodliwe dla ryb
ODPOWIEDZ