Praca na śląsku

Sposoby, rekomendacje i pomysły na podróże po kraju.
Awatar użytkownika
Mikoś
Posty: 3
Rejestracja: 16 gru 2019, 22:21

Praca na śląsku

Post autor: Mikoś »

Witam wszystkich,

Skończyłem studia i miałem kłopoty w znalezieniu dobrej pracy... już miałem w planach wyjazd za granicę – na szczęście znajomy pokazał mi stronę www.placpigal.pl i bez problemu znalazłem pracą z wynagrodzeniem jakie oczekiwałem w tamtym czasie :) świetna strona - polecam każdemu, zwłaszcza z okolic śląska.
Awatar użytkownika
agati
Posty: 5
Rejestracja: 17 gru 2019, 14:24

Re: Praca na śląsku

Post autor: agati »

Wydaje mi się, że trzeba się nad tym bardziej pogłowić. Odpowiedź nie jest prosta na to zagadnienie.
Urząd publiczny bywa ostatnim schronieniem łajdaka.
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Praca na śląsku

Post autor: Daleka »

A skoro już o pracy mowa, to może warto byłoby wyjechać do takiej pracy za granicę? Widziałam ostatnio sporo ofert zatrudnienia we Francji na stronie https://polandworkforce.com/praca-francja/. Co Wy na to?
Zuzana

Re: Praca na śląsku

Post autor: Zuzana »

Witam,

Dziękuję za dzielenie się pozytywnym doświadczeniem w znalezieniu pracy. Cieszę się, że udało Ci się znaleźć satysfakcjonujące zatrudnienie bez konieczności wyjazdu za granicę. Strony z ogłoszeniami o pracę mogą być pomocne, szczególnie dla osób rozpoczynających karierę zawodową.

Jednak zachęcam innych użytkowników do zachowania ostrożności. Warto sprawdzać wiarygodność i opinie o podobnych serwisach przed udostępnianiem swoich danych i aplikowaniem na oferty pracy. Nie zawsze ogłoszenia są rzetelne, a strony uczciwe. Rozsądne podejście i research pomogą uniknąć rozczarowań. Oferty pracy można również znaleźć na portalach takich jak https://www.praca.pl/.


Życzę powodzenia we wszystkich poszukiwaniach zatrudnienia!
Górnik

Re: Praca na śląsku

Post autor: Górnik »

Agencje zatrudnienia odgrywają ważną rolę w zapewnianiu elastyczności na rynku pracy. Oferują one różnorodne formy zatrudnienia, od tymczasowych po stałe kontrakty, co jest szczególnie cenne w szybko zmieniających się warunkach gospodarczych. Dostęp do takiej elastyczności, jaką proponuje https://leasingteam.pl/ umożliwia firmom lepsze dostosowanie się do bieżących potrzeb.
ODPOWIEDZ