Prawo jazdy w Łodzi

Sposoby, rekomendacje i pomysły na podróże po kraju.
Awatar użytkownika
rolniczka
Posty: 38
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:46

Prawo jazdy w Łodzi

Post autor: rolniczka »

W Łodzi śmiało mogę polecić szkołę jazdy Pałgan: http://palgan.pl/. Mają przede wszystkim super podejście do swoich kursantów. Zajęcia teoretyczne też są bardzo ciekawe więc wręcz warto w nich brać udział.
Awatar użytkownika
eko112
Posty: 74
Rejestracja: 08 kwie 2019, 17:15

Re: Prawo jazdy w Łodzi

Post autor: eko112 »

Dobór dobrej szkoły jazdy to podstawa. Jednakże zdany egzamin to nie wszystko. Ja uważam, że poruszania się autem, człowiek najwięcej uczy się już po egzaminie. Jak jest się świeżym kierowcą to często jakieś niedopatrzenia i drobne przewinienia prowadzą do mandatów. Fajne jest to, że takie mandaty można płacic online na https://zaplacmandat.pl .
Awatar użytkownika
Xenon
Posty: 64
Rejestracja: 19 cze 2020, 13:30

Re: Prawo jazdy w Łodzi

Post autor: Xenon »

W Poznaniu jest natomiast bardzo dobra szkoła którą mogę polecić - http://www.zdajprawko.pl/. Jak jesteście z Poznania i planujecie zrobić prawo jazdy to polecam się z nimi skontaktować.
Tłomi

Re: Prawo jazdy w Łodzi

Post autor: Tłomi »

Nie wiem jak z Łodzią, ale ja prawko zdawałem u https://mobil-auto.pl/prawo-jazdy-kat-b.php Otrzymałem konkretne przygotowanie do jazdy w każdych warunkach. Do tego przesympatyczni instruktorzy i bardzo doświadczeni. Potrafią przekazać wiedzę i umiejętnie prowadzą "świeżaka" za kierownicą :) Zdałem za pierwszym razem i szczerze powiem, że byłem tego pewny po takim solidnym przygotowaniu.
Awatar użytkownika
ewelka9090
Posty: 157
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:15

Re: Prawo jazdy w Łodzi

Post autor: ewelka9090 »

Kogo polecacie?

__
zawiasy meblowe
mósa

Re: Prawo jazdy w Łodzi

Post autor: mósa »

W sumie mnie to bardziej interesuje szkoła jazdy w poznaniu , bo tu właśnie chcę zdawać. Mam tu pracować, więc znajomość miasta bardzo mi się przyda. W sumie liczę na to, że uda mi się to wszystko jakoś tak zorganizować, żeby po prostu nie musieć poprawiać. Może wykupię od razu jakieś dodatkowe godziny? Pomyślę.
Caliński

Re: Prawo jazdy

Post autor: Caliński »

Widzę, że polecacie tu szkoły w różnych miastach, więc i ja polecę jedną, bo warto, żeby więcej osób wiedziało, gdzie iść na kurs w Częstochowie. Szkoła o której mówię, to Progress państwa Przybylskich https://www.oskprogress.pl. Pan Michał, właściciel dostał nawet w zeszłym roku tytuł Instruktora Roku. Szkoła ma bardzo elastyczne i indywidualne podejście do kursantów. Nie ma problemu, żeby jazdy robić w weekendy. Mają plac manewrowy, który spełnia standardy egzaminacyjne, można u nich poćwiczyć na symulatorze nauki jazdy i wjechać w ramach kursu na plac manewrowy WORDu. Wg mnie to najlepsza szkoła w okolicy.
Awatar użytkownika
nois35
Posty: 340
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:22

Re: Prawo jazdy w Łodzi

Post autor: nois35 »

Szkoła jazdy którą prowadzisz rozszerza się i potrzebuje dodatkowych elementów, aby prowadzić bardziej wyspecjalizowane elementy pracy i nauki przyszłych kierowców? W takim wypadku bariery segmentowe U-11A są doskonałym przykładem pomocowym w tym wypadku. Polecam skorzystać z nich ze strony https://zped.com.pl/kategoria-produktu/ ... owe-u-11a/ i postawić na jakość.

technikum budowlane wadowice
Awatar użytkownika
relka
Posty: 54
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:02

Re: Prawo jazdy w Łodzi

Post autor: relka »

Warto poczytać opinie o różnych ośrodkach, by wiedzieć gdzie najlepiej edukują. Kiedy już uda się prawo jazdy zdać to koniecznie przeczytajcie tutaj https://www.mfind.pl/akademia/dla-kiero ... -co-dalej/ co należy dalej robić - jakie formalności nas czekają i obowiązki
użytkownika88

We must fight and punish, punish harshly!

Post autor: użytkownika88 »

Radimov insulted the refereeing panel, super league was removed, but then he again entered the sports core. After the match, Radimov entered the referee's room, obscenely insulting the match inspector. The president of the Tver club, Ajoev, and the sports director, Panfilov, entered the referee's room without permission. Ajoev insulted and threatened the judging panel. Radimov was disqualified for five matches and fined 50 thousand rubles for insult, entering the referee room and non-execution of sanctions. "Tver" - for failure to ensure security was fined 50 thousand and one match on a neutral field.
jowitka454

Re: Prawo jazdy w Łodzi

Post autor: jowitka454 »

Hej, szukam szkoły nauki jazdy w Łodzi lub w Warszawie. Słyszałam ostatnio o szkole https://prosto.edu.pl i podobno jest warta uwagi. Ktoś może był u nich na kursie?
karolinakinia

Re: Prawo jazdy w Łodzi

Post autor: karolinakinia »

Mój facet ciągle narzeka, że chciałby inaczej i wiem, że nie do każdego elementu się nadaje, ale chce się rozwijać, więc mu w tym pomogę. Wiem, że ogólnie szkolenie klimatyzacja może mu się sprawdzić i pod tym względem chciałabym po prostu powiedzieć coś więcej. Jakoś nie mogę w ogóle się na to nastawić. CO mi poradzicie ogólnie?
Żabson

Re: Prawo jazdy w Łodzi

Post autor: Żabson »

Trudności z obsługą retardera czytelnie pokazują, jak skomplikowane potrafi być prowadzenie pojazdów kategorii C. Korzystając z informacji z https://teletransport.pl/najczestsze-bl ... zdy-kat-c/ dowiedziałem się, że to kolejna pułapka dla kandydatów.
ODPOWIEDZ