Ubogumilow.pl Opinie

Sposoby, rekomendacje i pomysły na podróże po kraju.
Awatar użytkownika
Anzelm-93
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2020, 19:10

Ubogumilow.pl Opinie

Post autor: Anzelm-93 »

Hejka. Szukam noclegu nad morzem na wakacje, miejscowość dowolna. Znajomi polecają apartamenty U Bogumiłów? Byliście?
Awatar użytkownika
Gerard
Posty: 2
Rejestracja: 28 lis 2019, 16:30

Re: Ubogumilow.pl Opinie

Post autor: Gerard »

Super miejscówka w Łukęcinie, warto się tam zatrzymać. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz u nich na stronie ubogumilow.pl, ale mogę ci powiedzieć, że lokalizacja, pokoje i okolica są naprawdę w porządku.
Awatar użytkownika
Diana_87
Posty: 3
Rejestracja: 10 kwie 2020, 19:26

Re: Ubogumilow.pl Opinie

Post autor: Diana_87 »

Ja też nocowałam w zeszłym roku w pokoju ubogumilow.pl i mogę polecić każdemu. Wspaniały ośrodek wypoczynkowy nad Bałtykiem, blisko wybrzeża.
Awatar użytkownika
Semira
Posty: 5
Rejestracja: 31 mar 2020, 11:29

Re: Ubogumilow.pl Opinie

Post autor: Semira »

Uwielbiam Łukęcin za kameralną atmosferę, jaka w nim panuje. Już nie nocowaliśmy w apartamencie http://ubogumilow.pl/ i zawsze wszystko było ok. Czyste pokoje, bardzo mili gospodarze i pyszne śniadania!.
Awatar użytkownika
Tabita-78
Posty: 3
Rejestracja: 25 kwie 2020, 19:05

Re: Ubogumilow.pl Opinie

Post autor: Tabita-78 »

Uwielbiam to miejsce! Zawsze zatrzymujemy się U Bogumiłów, ponieważ panuje tam super atmosfera, no i nie ma problemu, żebyśmy przyjeżdżali z naszym psiakiem :)
Awatar użytkownika
ligia
Posty: 6
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:14

Re: Ubogumilow.pl Opinie

Post autor: ligia »

U Bogumilow mają na prawdę super ofertę noclegową. Apartament w którym spałam, był czysty, ładnie urządzony i z pięknym widokiem.
Awatar użytkownika
Świetlana
Posty: 5
Rejestracja: 26 sty 2020, 9:26

Re: Ubogumilow.pl Opinie

Post autor: Świetlana »

Na pewno wrócę jeszcze do nich nie raz. To był wspaniały wyjazd i ceny również bardzo przystępne.
ODPOWIEDZ