Ulubione hotele w na śląsku

Sposoby, rekomendacje i pomysły na podróże po kraju.
Awatar użytkownika
eko112
Posty: 74
Rejestracja: 08 kwie 2019, 17:15

Ulubione hotele w na śląsku

Post autor: eko112 »

Czesc, zwiedzacie może Śląsk czasami? Jakie znacie najlepsze hotele? Ja muszę przyznac, że mega wrażenie zrobił na mnie na zdjęciach hotel https://www.rezydencjahotel.pl/oferty . Mają ciekawe pakiety, takie jak np. pakiet biznesmena. Znacie może?
Awatar użytkownika
mizantropka
Posty: 10
Rejestracja: 23 paź 2019, 10:03

Re: Ulubione hotele w na śląsku

Post autor: mizantropka »

Koniecznie musisz jeszcze sprawdzić hotel w Bytomiu z ofertą na stronie sevenhotel.pl. Oprócz tego, że jest po prostu komfortowy, to każdy pokój nawiązuje do historii tego miasta, więc warto tam przenocować.
Awatar użytkownika
mozaika
Posty: 86
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:41

Re: Ulubione hotele w na śląsku

Post autor: mozaika »

Dla mnie nie ma znaczenia czy hotel jest lubiany czy też nie. Dla mnie liczy się przede wszystkim wyposażenie danego hotelu dlatego też kładę duży nacisk na to jaki dany hotel ma unowocześnienia. W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest by był to hotel AVI, czyli miał zastosowane nowe technologie, które stwarzają jak najlepsze warunki do pracy i wypoczynku.
Awatar użytkownika
lisa
Posty: 62
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:47

Re: Ulubione hotele w na śląsku

Post autor: lisa »

Jeśli szukasz hotelu na śląsku zajrzyj na https://homefree.eu/pl Znajdziesz tam sporo ogłoszeń związanych z turystyką. Myślę, ze bez problemu znajdziesz nocleg w dobrej cenie. My z mężem planujemy wyjazd do Karpacza na początku grudnia. Chcemy w końcu wyrwać się z domu bez dzieci i trochę odpocząć.
ODPOWIEDZ