Biuro rachunkowe znany-ksiegowy

Polecane strony podróżnicze, fora, blogi o tematyce turystycznej.
znanyksięgowy

Biuro rachunkowe znany-ksiegowy

Post autor: znanyksięgowy »

Polecam stronę gdzie łatwo można znaleźć biuro rachunkowe: https://znany-ksiegowy.pl/. Portal umożliwia porównanie cen kilku księgowych w każdym mieście.
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Biuro rachunkowe znany-ksiegowy

Post autor: Daleka »

Jeśli chodzi o teren Tarnowa, to mogę Wam polecić całkiem dobre biuro rachunkowe https://europim.pl/. Jak widać działa ono na rynku już od 2007 roku i świadczy pełen zakresu usług księgowych - składanie deklaracji podatkowych, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów itp. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy :)
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 269
Rejestracja: 01 sie 2019, 9:33

Re: Biuro rachunkowe znany-ksiegowy

Post autor: kasiakowa06 »

znanyksięgowy pisze: ↑10 lis 2020, 14:11 Polecam stronę gdzie łatwo można znaleźć biuro rachunkowe: znany-ksiegowy.pl/. Portal umożliwia porównanie cen kilku księgowych w każdym mieście.
Ciekawe, czy znajduje się tam moje ulubione od wielu lat biuro rachunkowe Wiol https://www.wiol.com.pl/o_firmie.php ;)

Obrazek
kaczusią

Re: Biuro rachunkowe znany-ksiegowy

Post autor: kaczusią »

Biuro rachunkowe https://taxexpert24.pl/biuro-rachunkowe ... rybunalski . Może być tak czy rozpisać się jak ważne jest biuro rachunkowe i dlaczego to a nie inne? Spojler: Dlatego biuro księgowe Solvis bo z nim współpracuje moja firma. Nie wiem czy jeszcze trzeba przekonywać dlaczego warto. Moim zdaniem wystarczy policzyć koszty i ryzyko prowadzenia księgowość we własnym zakresie
Michałżżż

Re: Biuro rachunkowe znany-ksiegowy

Post autor: Michałżżż »

jeżeli mogę polecić bardzo dobre biuro księgowego, któremu będziemy mogli powierzyć nasze rachunki. Jeżeli ktoś z was szuka takiego biura to polecam zapoznać się z ofertą biura https://www.biuro-wloclawek.pl/kontakt , które oferuję przygotowanie sprawozdań finansowych dla firm i spółek o różnym profilu działalności oraz obsługę płacową, obsługę kadrową, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe. Ja współpracuję z tym biurem i powiem wam, że wiem, że jestem we właściwym miejscu.
Sławomir

Re: Biuro rachunkowe znany-ksiegowy

Post autor: Sławomir »

Od wielu lat prowadzę własną firmę w Anglii, nie mam czasu, aby zajmowac się księgowością, dlatego korzystam z usług profesjonalnego biura rachunkowego https://polskaksiegowa.org.uk/nasze-usl ... irma-w-uk/ . Wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Iwonka

Re: Biuro rachunkowe znany-ksiegowy

Post autor: Iwonka »

Z moich obserwacji dobrze na rynku prezentuje się aforti ac :) Może warty sprawy związane z księgowością zlecić im ? Widzę, że są już bardzo długi czas na rynku i zajmują się bieżącymi sprawami administracyjnymi.
budoarowa

Re: Biuro rachunkowe znany-ksiegowy

Post autor: budoarowa »

Jeśli macie problem z kadrami HR i innymi, to jestem Wam w stanie pomóc. Potrzebuję na przykład rozwiązania, które nam pomoże. To oczywiście coś takiego https://formanway.pl/ . Można tu śmiało zgłosić się o pomoc w zatrudnieniu pracownika, ale także i wyszkolenia osoby, która już u nas pracuje. Moim zdaniem to naprawdę pomocne.
ODPOWIEDZ