Gry

Polecane strony podróżnicze, fora, blogi o tematyce turystycznej.
Malćek

Gry

Post autor: Malćek »

Chcę się bawić, ekscytować się i prowadzić, powiedz mi stronę
.
Michaś

Re: Gry

Post autor: Michaś »

Możesz zajrzeć na https://www.gram.pl/encyklopedia-gier/, gdzie znajdziesz całkiem spory spis, naprawdę fajnych gier. Z tego co rozumiem, to szukasz wyścigówek? Wystarczy, że sobie posortujesz ich encyklopedię po grach sportowych i znajdziesz wiele naprawdę zacnych tytułów w tej tematyce.
Miłosz

Re: Gry

Post autor: Miłosz »

Gra ktoś z Was może w Leauge of legends? Ja zacząłem całkiem niedawno i szczerze powiem, że nie spodziewałem się że gra strategiczna tak bardzo mnie wciągnie. Poświęcam jej naprawdę sporo wolnego czasu bo to rewelacyjny sposób na mój relaks. Przeglądając internet natrafiłem na poradnik dla graczy tutaj https://www.lolporadnik.pl/ . Zawiera on mnóstwo wartościowych wiadomości, wskazówek czy porad. Z pewnością będę jeszcze zaglądać na stronę.
Marciś23

Re: Gry

Post autor: Marciś23 »

Nie gram w Leauge of legends, ponieważ nie przepadam za graniem na komputerze. O wiele bardziej interesują mnie gry na konsole, ponieważ jest ich naprawdę dużo. Dlatego też często zaglądam na strone playstation store aby zobaczyć czy mają jakieś nowe gry w promocyjnych cenach.
ODPOWIEDZ