Manicure

Polecane strony podróżnicze, fora, blogi o tematyce turystycznej.
Awatar użytkownika
Athos
Posty: 12
Rejestracja: 14 cze 2020, 4:01

Manicure

Post autor: Athos »

Czy znajdą się tutaj stylistki paznokci? Nie mam na myśli tylko profesjonalistek, ale i amatorki (sama póki co jeszcze należę do tej grupy). Na jakich produktach pracujecie najczęściej? Ja przyznaję, że przetestowałam różne i bardzo polubiłam się z marką https://victoriavynn.com Uważam, że stosunek jakość-cena na wielki plus:)
Awatar użytkownika
flower
Posty: 13
Rejestracja: 28 sie 2020, 7:26

Re: Manicure

Post autor: flower »

Jeśli ktoś się na tym zna, to powinien w zasadzie postarać się robić to samodzielnie, bo kto wie, może mały biznes przed wami. Jednak ja nie umiem i na manicure i pedicure kraków zapisałam się do J'adore Instytut https://jadoreinstytut.com/dlonie-i-stopy/manicure/ . To świetne miejsce, pracują tutaj wybitne profesjonalistki, a ceny są niskie.
Awatar użytkownika
Weraniszka
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:20
Lokalizacja: Beskidy
Kontakt:

Re: Manicure

Post autor: Weraniszka »

Paznokcie muszą być https://spradziki.edu.pl/biblioteka-szkolna/ zadbane i przede wszystkim czyste.
cudnebeskidy.pl
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 269
Rejestracja: 01 sie 2019, 9:33

Re: Manicure

Post autor: kasiakowa06 »

flower pisze: ↑21 wrz 2020, 21:32 Jeśli ktoś się na tym zna, to powinien w zasadzie postarać się robić to samodzielnie, bo kto wie, może mały biznes przed wami. Jednak ja nie umiem i na manicure i pedicure kraków zapisałam się do J'adore Instytut jadoreinstytut.com/dlonie-i-stopy/manicure/ . To świetne miejsce, pracują tutaj wybitne profesjonalistki, a ceny są niskie.
Ja na wszystkie zabiegi dla moich stóp i paznokci chadzam do Satin, czyli tu: https://g.page/satin-podolog-warszawa
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 269
Rejestracja: 01 sie 2019, 9:33

Re: Manicure

Post autor: kasiakowa06 »

Athos pisze: ↑11 wrz 2020, 23:16 Czy znajdą się tutaj stylistki paznokci? Nie mam na myśli tylko profesjonalistek, ale i amatorki (sama póki co jeszcze należę do tej grupy). Na jakich produktach pracujecie najczęściej? Ja przyznaję, że przetestowałam różne i bardzo polubiłam się z marką victoriavynn.com Uważam, że stosunek jakość-cena na wielki plus:)
Dla mnie stopy to podstawa ;) Dosłownie :D Dbam o nie podczas wizyt u podologa w Spondylusie i to mi wystarcza: http://www.spondylus-podologia.pl/

Obrazek

betaina hcl pepsyna
annabiala

Re: Manicure

Post autor: annabiala »

Moim zdaniem jak pedicure Bydgoszcz to tylko i wyłącznie w gabinecie podologicznym. Nigdzie indziej nie zrobią tego w tak profesjonalny sposób. Warto spróbować.
ODPOWIEDZ