Odpady

Polecane strony podróżnicze, fora, blogi o tematyce turystycznej.
Awatar użytkownika
clemens
Posty: 9
Rejestracja: 27 lip 2020, 13:08

Odpady

Post autor: clemens »

Co robić z ciężkimi odpadami?
Awatar użytkownika
graham.jaunita
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2020, 15:22
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Odpady

Post autor: graham.jaunita »

Odpady niebezpieczne podlegają dodatkowym regulacjom prawnym, wymagają szczególnej dbałości i odpowiedniej segregacji, aby nie dopuścić do katastrofy ekologicznej na mikroskalę.

_______________________________________________________
utylizacja odpadów medycznych
Awatar użytkownika
mable.bradtke
Posty: 4
Rejestracja: 30 lip 2020, 10:26
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Odpady

Post autor: mable.bradtke »

To faktycznie bardzo ważna kwestia, aby niebezpieczne odpady trafiły do miejsca ich składowania.
justyś

Re: Odpady

Post autor: justyś »

My ostatnio szukaliśmy do firmy kogoś kto zajmie się wywozem odpadów niebezpiecznych z przemysłowej kanalizacji. Po długich poszukiwaniach w końcu trafilismy na https://www.wektorsc.eu/ Chyba nawiążemy współpracę z tą firmą. Czy ktoś z was już z nią współpracuje? Z tego co widziałam oferta jest bardzo atrakcyjna.
Awatar użytkownika
relka
Posty: 54
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:02

Re: Odpady

Post autor: relka »

Jeśli chodzi o zagospodarowanie odpadów komunalnych to bardzo ciekawą opcją jest technologia, która umożliwia przetworzenie tych odpadów na nawozy. Bardzo dobrze by było, gdyby była ona jeszcze bardziej rozpowszechniona
Krzyś898989

Re: Odpady

Post autor: Krzyś898989 »

Witam,

Co do odpadów to polecam ciekawy artykuł na temat ich naturalnego rozkładu. Więcej informacji znaleźć można pod linkiem: https://joblife.pl/ciekawostki/jak-dlug ... ie-smieci/
mańka

Re: Odpady

Post autor: mańka »

U nas odpady niebezpieczne wywozi ta firma https://www.wektorsc.eu/czyszczenie-ser ... ratorow-2/ i jesteśmy bardzo zadowoleni z jej usług. Na dniach mam zamiar zlecić im również czyszczenie separatorów. najwyższy czas się tym zająć.
Awatar użytkownika
junda
Posty: 165
Rejestracja: 19 gru 2019, 20:38

Re: Odpady

Post autor: junda »

Tak się składa, że odbiorem elektrośmieci od klientów biznesowych zajmuje się takze firma https://odbioryfirmowe.pl/ Działają na terenie kilku miast, między innymi Warszawy. Generalnie to najlepiej zajrzeć na ich stronę - tam znajdziecie wszystkie informacje.
Awatar użytkownika
kwiatushek06
Posty: 131
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:04

Re: Odpady

Post autor: kwiatushek06 »

Ostatnio zebrałam kilka starych urządzeń z piwnicy i postanowiłam skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Kolega polecił mi firmę odbiorydomowe.pl, a ich oferta bardzo mnie zainteresowała. Jeżeli także potrzebujesz tego rodzaju usług, śmiało się do nich zgłoś.
retko

Re: Odpady

Post autor: retko »

Jeśli masz do utylizacji odpady elektroniczne, to rozważ usługi tej firmy: https://elektrycznesmieci.pl/, która specjalizuje się w odbiorze elektrośmieci. Firma dysponuje własnym zapleczem logistycznym, co pozwala na bezpieczny transport zużytego sprzętu elektronicznego z miejsca jego przechowywania do specjalnych zakładów przetwarzania.
ODPOWIEDZ