Przyjęcia okolicznościowe

Polecane strony podróżnicze, fora, blogi o tematyce turystycznej.
tetruś

Przyjęcia okolicznościowe

Post autor: tetruś »

Czy macie jakieś rady, na co zwrócić uwagę wybierając restaurację na imprezę rodzinną. Moi rodzice mają w tym roku 50-tą rocznicę ślubu i trzeba to odpowiednio uczcić w godny sposób. Szukamy knajpy na minimum 30 osób, dla której przyjęcia okolicznościowe Wrocław to niewielkie wyzwanie. Interesuje mnie kuchnia polska i domowa atmosfera, ze względu na to, że wśród gości będzie dużo seniorów.
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Przyjęcia okolicznościowe

Post autor: Daleka »

Jeśli lubicie organizować takie przyjęcia okolicznościowe we własnym domu, to warto mieć w domu jakieś dekoracje, na przykład balony ;) Na pewno przydadzą się one na różnego rodzaju imprezy urodzinowe, ale nie tylko. Ja zazwyczaj zaopatruję się w nie przez internet. Na przykład na Happenings.pl mają bardzo duży ich wybór ;)
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 269
Rejestracja: 01 sie 2019, 9:33

Re: Przyjęcia okolicznościowe

Post autor: kasiakowa06 »

Daleka pisze: ↑20 lip 2021, 16:39 Jeśli lubicie organizować takie przyjęcia okolicznościowe we własnym domu, to warto mieć w domu jakieś dekoracje, na przykład happenings.pl/balony-na-urodziny balony ;) Na pewno przydadzą się one na różnego rodzaju imprezy urodzinowe, ale nie tylko. Ja zazwyczaj zaopatruję się w nie przez internet. Na przykład na Happenings.pl mają bardzo duży ich wybór ;)
U nas takie imprezy robimy zawsze w plenerze :) Wystarczy wypożyczyć trochę mebli i parkiet z Crapexu https://crapex.pl/parkiety-taneczne.html :)

Obrazek
Awatar użytkownika
globtroter
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:03

Re: Przyjęcia okolicznościowe

Post autor: globtroter »

Myślę, że najczęstszym przyjęciem jest impreza urodzinowa i w takich sytuacjach również warto jest wiedzieć jaki prezent najlepiej jest sprawić. Mi znakomicie przydała się wiedza zawarta w artykule https://zamowprezent.pl/idealny-prezent-na-urodziny i już teraz nie mam żadnych problemów ze znalezieniem prezentów na urodziny.
ODPOWIEDZ