Założenie spółki z o.o.

Polecane strony podróżnicze, fora, blogi o tematyce turystycznej.
Adam K.

Założenie spółki z o.o.

Post autor: Adam K. »

Witam. Szukam informacji na remat założenia spółki z o.o. z dwoma udziałowcami. Nie znam się na prawie handlowym i szukałem w internecie. Znalazłem artykuł https://www.spolkowy.pl/zalozenie-spolk ... 436,p.html tylko mnie interesuje założenie spółki z o.o. ze wspólnikiem po 50%. Dodam jeszcze że mam działalność gospodarczą. Proszę o informacje co zrobić i co będzie ze składkami ZUS oraz jaką formę opodatkowania wybrać. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.
zatanczezaniołami

Re: Założenie spółki z o.o.

Post autor: zatanczezaniołami »

U mnie sporo elementów ma do siebie to, że jesteśmy nieprzygotowani na zmiany, ale jak już mamy to zrobić, to chociaż zdobądźmy odpowiednią wiedzę. I dla mnie na pewno warto sobie to jakoś ogarnąć i ja uważam, że dużo można powiedzieć, ale właśnie po przeczytaniu tych porad https://bif24.pl/ . Może warto to omówić?
Kaktus

Re: Założenie spółki z o.o.

Post autor: Kaktus »

W mojej ocenie, Czechy oferują doskonały rynek dla startupów oraz technologicznych innowacji. Mają silnie rozwiniętą infrastrukturę oraz wysoko wykwalifikowaną siłę roboczą. Jeśli myślisz o rozwijaniu swojego startupu w tym kraju, warto zapoznać się z informacjami dostępnymi na https://www.thompsonstein.com/spolka-za ... -czechach/ i myślę, że wiele z niego wyniesiecie.
Bożydar

Re: Założenie spółki z o.o.

Post autor: Bożydar »

Estonii zyskuje renomę jako jedno z najlepszych miejsc w Europie do prowadzenia biznesu. Dzięki jej innowacyjnym podejściom do technologii i korzystnym regulacjom, wiele firm decyduje się na ekspansję właśnie tam. Więcej na ten temat można znaleźć w artykule na https://www.naszrybnik.com/site/art/1-a ... w-estonii- i zdecydowanie polecam każdemu tą lekturę.
oranga

Re: Założenie spółki z o.o.

Post autor: oranga »

Myślisz o założeniu firmy? Z pewnością warto zwrócić uwagę na inwestycję w sprawdzoną usługę księgową. Aforti AC to świetny wybór, ponieważ świadczą kompleksowe usługi księgowe i kadrowo-płacowe. Moim zdaniem warto zainwestować w sprawdzone usługi, aby zapewnić sprawne funkcjonowanie biznesu
ODPOWIEDZ