Czym są kalkulatory promili i jak działają?

Porady od doświadczonych podróżników. Kiedy zwiedzać, co zabrać ze sobą, jak znaleźć najlepsze zniżki.
Matematyk

Czym są kalkulatory promili i jak działają?

Post autor: Matematyk »

Kalkulator promili to narzędzie online, które służy do obliczania zawartości alkoholu we krwi na podstawie wagi osoby i ilości spożytych napojów.

Kalkulator promili (https://alko-tester.pl/kalkulator-promili/) nie bierze pod uwagę ilości spożywanego jedzenia, procentu tkanki tłuszczowej ani żadnych innych zmiennych. Dlatego najlepiej jest używać tego narzędzia w połączeniu z innym testem alkomatem lub odczytem zawartości alkoholu we krwi, aby uzyskać dokładny odczyt % BAC danej osoby. Więcej o alkoholu na stronie https://alko-tester.pl/. Pamiętaj, spożywanie alkoholu w ciąży jest zabronione!
Korn23

Re: Czym są kalkulatory promili i jak działają?

Post autor: Korn23 »

Tak jak słusznie zauważyłeś, wirtualny alkomat/kalkulator promili wielu zmiennych nie bierze pod uwagę, dlatego absolutnie nie jest precyzyjnym narzędziem. Chcąc zatem czuć się bezpiecznie i pewnie za kółkiem bądź w pracy warto kupić profesjonalne urządzenie, najlepiej elektrochemiczne, działające w technologii policyjnej. Nie musi być drogie, sami zobaczcie; https://alkomaty.net.pl/14-alkomaty-elektrochemiczne . Alkomaty takie są miarodajne, dokładne i wygodne w użyciu w dowolnych warunkach. Aby nie straciły na jakości, muszą być jednak poddawane cyklicznie kalibracji.
ODPOWIEDZ