Czyszczenie dachu

Porady od doświadczonych podróżników. Kiedy zwiedzać, co zabrać ze sobą, jak znaleźć najlepsze zniżki.
dźadyga

Czyszczenie dachu

Post autor: dźadyga »

Zielony nalot, porosty, mchy, różne wykwity- wszystko to wpływa na to w jakim stanie jest pokrycie dachowe danej nieruchomości. Poza samymi kwestiami estetycznymi wpływają one również na jego żywotność oraz czas przez jaki będzie w dobrym stanie i przydatny do dalszego użytkowania. Pracą okresowo potrzebną do wykonania aby jego stan był zadowalający jak najdłużej jest czyszczenie dachu. Jeżeli poprawnie wykonane to może zapewnić przedłużenie przydatności powierzchni do dalszego użytku na długi czas. Poza samą pracą konserwacyjną jaką jest czyszczenie dobrze jest także rozważyć impregnację. Proces ten dodatkowo zabezpieczy dach przed zbyt szybkim pojawieniem sie niechcianych "gości".
koleś

Re: Czyszczenie dachu

Post autor: koleś »

U nas czyszczenie dachu przyniosło tylko to, że koniec końców musieliśmy go wymienić. Okazało się, że wiązar był naderwany, w sumie kilka i niestety, ale trzeba było to szybko ogarniać. Dlatego ja myślę, że tutaj https://mgdachy.pl/wiazary/ napiszę, jak szybko mogą to ogarnąć. Bo czasu za bardzo nie mamy.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 269
Rejestracja: 01 sie 2019, 9:33

Re: Czyszczenie dachu

Post autor: kasiakowa06 »

koleś pisze: ↑19 lis 2020, 13:52 U nas czyszczenie dachu przyniosło tylko to, że koniec końców musieliśmy go wymienić. Okazało się, że wiązar był naderwany, w sumie kilka i niestety, ale trzeba było to szybko ogarniać. Dlatego ja myślę, że tutaj mgdachy.pl/wiazary/ napiszę, jak szybko mogą to ogarnąć. Bo czasu za bardzo nie mamy.
Po oczyszczeniu dachu pewnie będziesz potrzebować farby na dach? ;) To polecam najmocniej taką: https://smig.pl/farby/

Obrazek
ODPOWIEDZ