Gdzie na weekend?

Porady od doświadczonych podróżników. Kiedy zwiedzać, co zabrać ze sobą, jak znaleźć najlepsze zniżki.
Awatar użytkownika
kasper_81
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2023, 15:13

Gdzie na weekend?

Post autor: kasper_81 »

Dokąd polecacie wybrać się na weekend dzieciakami? Zastanawiamy się dokąd wyjechać, gdzie się wybrać, żeby zapewnić dzieciakom na tyle atrakcji, żeby były zadowolone, tym bardziej, że przecież zbliża się ich święto - dzień dziecka :) Pomyśleliśmy, że pierwszym wyborem powinna być Energylandia, wiem, że w okolicy też jest sporo do zobaczenia. jaki hotel Energylandia polecacie?
Awatar użytkownika
peleryna
Posty: 69
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:16

Re: Gdzie na weekend?

Post autor: peleryna »

Tu nie ma ograniczeń, możliwości są praktycznie nieograniczone, może jedynie budżet Cię ograniczać :) . Mogę tylko powiedzieć że ja planuję wynajem samochodu na weekend i wyjazd na Mazury. Może to krótko ale przy ograniczonym budżecie idealna sprawa!
Gość

Re: Gdzie na weekend?

Post autor: Gość »

Bardzo ważne wydaje się postawienie na odpowiednie miejsce, w którym będziemy czuć się dobrze i swobodnie. Jeśli cenisz sobie jakość i pragniesz stawiać na rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania w tym obszarze, skorzystaj z propozycji hotele na śląsku https://hotelstyl70.pl/ gdzie trafisz na świetną obsługę, przepiękne pokoje, a przede wszystkim klimat.
ODPOWIEDZ