Jak przetransportować maszyny?

Porady od doświadczonych podróżników. Kiedy zwiedzać, co zabrać ze sobą, jak znaleźć najlepsze zniżki.
Awatar użytkownika
Jan_96
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2022, 1:22

Jak przetransportować maszyny?

Post autor: Jan_96 »

Czy ktoś z Was załatwił kiedyś transport maszyn do Anglii? Jeśli możecie mi podpowiedzieć, jak miałoby to wyglądać na granicach, zwłaszcza teraz gdy UK nie jest już w Unii Europejskiej. Jak ogarnąć wszystkie formalności związane z takim transportem? A może lepiej postawić na sprawdzoną firmę transportową zamiast własnego transportu? Jak na to się zapatrujecie? Macie jakieś rady na ten temat?
Sławomir

Re: Jak przetransportować maszyny?

Post autor: Sławomir »

Najlepiej zwrócić się do firmy transportowej, która dysponuje dobrej jakości sprzętem. Osprzęt dźwigowy, czyli produkty, które są niezbędne do bezpiecznego i skutecznego działania dźwigów i urządzeń transportowych tj. haki, kliny, złączki można zakupić na stronie: https://lin-dar.pl/osprzet-do-lin/
złośnicaa88

Re: Jak przetransportować maszyny?

Post autor: złośnicaa88 »

Właściwie to jest możliwe nawet jachtem, wszystko zależy od tego, gdzie i jak potrzebujecie, oraz jak duże są te maszyny. Mam nadzieję, że znajdziecie odpowiednich przewoźników. Kolejna sprawa, że coś takiego jak projektowanie układów centralnego smarowania może się przydać w firmie. Sprawdźcie to koniecznie.
ODPOWIEDZ