Kredyt w Norwegii

Porady od doświadczonych podróżników. Kiedy zwiedzać, co zabrać ze sobą, jak znaleźć najlepsze zniżki.
Sobanskyy

Kredyt w Norwegii

Post autor: Sobanskyy »

Witajcie! Od dwóch lat mieszkam i pracuję w Norwegii. Potrzebuję na cito gotówki... miałem nadzieję, że uniknę kredytów no ale wyszło jak wyszło. Zarabiam nieźle, myślę że szybko spłacę. Macie wiedzę jak taki kredyt można dostać i w jakim banku warto? Będę wdzięczny za porady.
Daniel22

Re: Kredyt w Norwegii

Post autor: Daniel22 »

Tylko w żadne chwilówki się nie baw, bo to wielkie bagno. Idź normalnie do swojego banku albo do doradcy np z Motty - https://www.motty.no/pl i znajdą Ci kredyt na dobrych warunkach. Wiadomo, że formalności chwile trwają, ale tego nie przeskoczysz w żadnym banku.
yguilna

Re: Kredyt w Norwegii

Post autor: yguilna »

Jak powinna zostać zawarta ugoda z bankiem i co zawrzeć? Kredyty to nie jest coś, na czym mogę się skupić, dlatego tego rodzaju rozwiązania nie mogą mi samodzielnie się wyklarować. Bardzo mi zależy na tym, by jakoś z tego wyjść. Może wiecie jednak, co z tym zrobić?
sabina9943

Re: Kredyt w Norwegii

Post autor: sabina9943 »

Tyle tutaj komentarzy o Motty, ale ja również muszę dodać coś od siebie. Branie kredytów nigdy nie jest łatwe, więc trzeba wiedzieć, w jaki sposób do tych kredytów podejść. Myślę, że jeśli weźmiecie pod uwagę właśnie tego doradcę, to uda się Wam bez problemu otrzymać kredyt.
ODPOWIEDZ