kurs z inwestowania w nieruchomości

Porady od doświadczonych podróżników. Kiedy zwiedzać, co zabrać ze sobą, jak znaleźć najlepsze zniżki.
Błażkoś

kurs z inwestowania w nieruchomości

Post autor: Błażkoś »

Witam, zastanawiacie się czy warto się szkolić? Według mnie szkolenia mogą nam się zawsze przydać. Warto zdobywać nowe umiejętności oraz rozwijać te, które już mamy. Sam szukam dobrego kursu dotyczącego inwestowania w nieruchomości. Co możecie polecić?
Awatar użytkownika
marinn
Posty: 57
Rejestracja: 21 maja 2019, 14:25

Re: kurs z inwestowania w nieruchomości

Post autor: marinn »

Wnioski jak najbardziej słuszne, szkolić się warto jak najbardziej. Niezależnie czy chcemy zdobyć nową wiedzę, czy rozszerzyć już tą co mamy. Co do kursów dotyczących inwestowania w nieruchomości to jeszcze z żadnego nie korzystałam, ale też zamierzam. Podstawa to taka właśnie fachowa, merytoryczna wiedza. Co do stacjonarnych kursów to nie znalazłam nic odpowiedniego. Za to są dostępne internetowe szkolenia z flippowania jeśli taki rodzaj inwestowania cię interesuje. Kupuje się mieszkania na rynku pierwotnym, które potem sprzedaje się z zyskiem.
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: kurs z inwestowania w nieruchomości

Post autor: Daleka »

Moim zdaniem warto pogłębiać swoją wiedzę i zdobywać nowe kompetencje. Jeśli chodzi o kursy, to ja planuję właśnie zapisać się na kurs elektryczny SEP, po którym będę miała szansę zdobyć uprawnienia elektryczne. Widziałam na stronie internetowej https://sep.bydgoszcz.pl/, że można sobie taki kurs zrobić również w systemie on-line, co na pewno jest bardzo wygodne ;) Co o tym sądzicie?
ODPOWIEDZ