Poradnia psychologiczna

Porady od doświadczonych podróżników. Kiedy zwiedzać, co zabrać ze sobą, jak znaleźć najlepsze zniżki.
Awatar użytkownika
Bianka
Posty: 31
Rejestracja: 11 cze 2020, 7:55

Poradnia psychologiczna

Post autor: Bianka »

Czy ktoś z Was korzystał może z pomocy terapeutów z Poradni Salomon w Łodzi http://www.poradniasalomon.pl/psycholog-lodz ? mają dość szeroką ofertę, psychoterapeutów z różnych dziedzin, wydają się godni zaufania.
Ostatnio zmieniony 26 sie 2020, 22:49 przez Bianka, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
kunde.fidel
Posty: 6
Rejestracja: 12 lip 2020, 3:11
Lokalizacja: Szczecin

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: kunde.fidel »

Terapia może być bardzo pomocna, warto spróbować, jeśli mamy jakiś problem.
Awatar użytkownika
Fiona
Posty: 67
Rejestracja: 27 paź 2019, 19:51

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: Fiona »

Akurat z tej poradni nie korzystałam ani z innej, ale jeśli miałabym polecać to ośrodek terapii uzależnień Nefo. Podopieczni bardzo chwalą jego ciepłą i rodzinną atmosferę oraz przyjazne nastawienie personelu. Wydaje mi się, że warto spróbować i się z nimi skontaktować w sprawie pobytu. Mój krewny tam się leczył i miło wspomina cały czas, który tam spędził.
Awatar użytkownika
mozaika
Posty: 86
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:41

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: mozaika »

Ja do tej pory nie musiałam korzystać z takiej poradni lecz w życiu różnie to bywa. Dlatego też warto w razie czego mieć jakieś namiary na dobrego terapeutę. Bo dowiedziałam się przez przypadek, że mój dobry sąsiad ma problemy alkoholowe i chciałabym jakoś mu pomóc. Więc szperałam w necie, i tak też trafiłam na taki Ranking ośrodków terapii dzięki któremu w łatwy sposób znalazła bardzo dobry ośrodek leczenia i to niedaleko miejsca zamieszkania
Awatar użytkownika
zbaumbach
Posty: 4
Rejestracja: 10 wrz 2020, 11:14
Lokalizacja: Kozy

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: zbaumbach »

Należy korzystać z pomocy psychologicznej.
Awatar użytkownika
mirabela
Posty: 111
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:16

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: mirabela »

Z tej poradni nie korzystałam, ale będę musiała znaleźć jakieś dobre miejsce do leczenia dla mojej siostry. Jest totalnie uzależniona od internetu i żaden psycholog jej nie pomaga. Myślałam o tym aby umieścić ją ośrodku terapii uzależnień Forest, bo ma bardzo dużo pozytywnych opinii. Posiada komfortowe warunki. Oprócz 1- i 2- osobowych pokoi z łazienkami znajdują się tam sale terapeutyczne oraz rekreacyjne, stołówka, biblioteka oraz chillout room.
Awatar użytkownika
rolniczka
Posty: 38
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:46

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: rolniczka »

Na pewno będziecie zadowoleni z poradni psychologiczno-psychiatrycznej Empatio: https://psycholog-ms.pl/ . Byłam ich pacjentką i serdecznie polecam ich usługi.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 177
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:19

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: Bodzio12 »

Jeżeli potrzebujecie pomocy specjalisty, macie problem z nałogiem lub potrzebujecie rozmowy z psychologiem to chciałbym Wam polecić stronę https://wetalk.pl/ . Moim zdaniem ich największym atutem są spotkania online, bez wychodzenia z domu i w bardzo rozsądnych cenach.
Awatar użytkownika
jedynka
Posty: 37
Rejestracja: 29 lip 2020, 9:59

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: jedynka »

Swego czasu chodziłam od drzwi do drzwi szukając psychologa, który w końcu mnie wysłucha od A do Z i będzie w stanie mi pomóc. Niestety, mimo tego że mamy w Polsce wielu specjalistów - nie każdy z nich jest profesjonalistą. Dobrze że się nie poddałam pod tym względem i trafiłam w końcu do kliniki https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ gdzie mogłam liczyc na najlepszą pomoc i wsparcie.
Anulaa21

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: Anulaa21 »

Na pewno powinniście znaleźć taką poradnię, która będzie w stanie udzielić Wam najlepszej opieki psychologicznej. Wiem, że dzisiaj bardzo często wybierana jest https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ więc na pewno powinniście wziąć ją pod uwagę. Chodzi w końcu o to, byście jak najszybciej stanęli na nogach.
ODPOWIEDZ