Psycholog

Porady od doświadczonych podróżników. Kiedy zwiedzać, co zabrać ze sobą, jak znaleźć najlepsze zniżki.
Awatar użytkownika
Demon
Posty: 4
Rejestracja: 11 lip 2019, 20:43

Psycholog

Post autor: Demon »

Czy ktoś z was może korzystał już z pomocy psychologa? pracuję w korpo i podobno w tym zawodzie jest to bardzo powszechne, czytałam że http://poradniasalomon.com.pl ta poradnia posiada bardzo wykwalifikowanego psychologa który może podnieść mnie na duchu i nadać memu żywotowi sens. Ktoś z was moze już korzystal?
Awatar użytkownika
EmmaWilliams80
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2020, 16:18

Re: Psycholog

Post autor: EmmaWilliams80 »

jeśli uważasz, że psycholog jest Ci potrzebny to oczywiście... korzystaj. Praca w korporacji jest bardzo stresująca i sama mam wśród znajomych osoby, pracujące w korpo, które potrzebowały fachowej porady i leków na wyciszenie, i ukojenie nerwów.

Emma
Elżbieta

Re: Psycholog

Post autor: Elżbieta »

Bardzo dobrych psychologów online znajdziecie na https://wetalk.pl Sesje online w niczym nie są gorsze od klasycznych. Przynoszą takie same rezultaty, a w dodatku są oszczędnością czasu, większą wygodą i mniejszym stresem. Łatwiej mówi się o swoich problemach będąc u siebie w mieszkaniu, a w związku z pandemia to idealne rozwiązanie. Korzystałam z wetalk w zeszłym roku jak bałam się o utratę pracy, nasza branża mocno ucierpiała. I takie wsparcie było w tamtym momencie bezcenne.

miód eukaliptusowy
Awatar użytkownika
wacika
Posty: 55
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:02

Re: Psycholog

Post autor: wacika »

Różne są sytuacje w życiu i jeśli mamy problemy których nie potrafimy rozwiązać to warto udać się właśnie do specjalisty. On nam wszystko wytłumaczy i pomoże rozwiązać nasze problemy. Nie ma sensu w sobie tłumić negatywnych emocji, bo to tylko nam zaszkodzi. Jeśli szukasz pomocy na już to zgłoś się do https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/ , im szybciej to zrobisz tym wcześniej zaczniesz czuć się lepiej.
Anulaa21

Re: Psycholog

Post autor: Anulaa21 »

Jednak stres niestety negatywnie wpływa na cały organizm. Właśnie dlatego jeśli potrzebujecie pomocy w rozładowaniu takich emocji, to może warto byłoby skorzystać ze wsparcia, jakie oferuje Wam Klinika PsychoMedic.pl w Katowicach. Na stronie https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ możecie umówić się na wizytę, dlatego też warto skorzystać z tego już teraz.
Awatar użytkownika
junda
Posty: 165
Rejestracja: 19 gru 2019, 20:38

Re: Psycholog

Post autor: junda »

Ja natomiast zastanawiam się nad skorzystaniem z pomocy w http://www.centrum-terapii.pl/ Dlatego będę bardzo wdzięczna, jeżeli i wy podzieliscie się opinią na temat tego miejsca.
tamara5

Re: Psycholog

Post autor: tamara5 »

Wielu z nas przechodzi w swoim życiu lepsze i gorsze momenty. Z wieloma trudnościami potrafimy poradzić sobie sami. Zdarza się jednak, że problemy nas przerastają wtedy najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy specjalisty psychologa czy psychoterapeuty. Jedną z opcji takiej pomocy jest terapia indywidualna warszawa Dzięki temu mamy szansę odzyskać komfort i równowagę psychiczną.
donna

Re: Psycholog

Post autor: donna »

Ja sobie czasem sprawdzam, jak powinny wyglądać ogólnie zajęcia dla dzieci zaburzonych, stąd po prostu rozwijam się w odpowiedni sposób. No i jak już, to terapia behawioralna u dzieci warszawa mnie interesuje. Wiem, że ma zbawienny wpływ na nasze maluszki.
shajraa

Re: Psycholog

Post autor: shajraa »

Natomiast ja ostatnio też się dowiedziałam o poradni psychologicznej https://psychoterapawelorman.pl/ . Według mnie warto też się wybrać, zwłaszcza jak problem dotyczy uzależnień. U nich znajdziecie specjalistów , którzy działają sprawnie i niezawodnie.
Awatar użytkownika
ksywka
Posty: 53
Rejestracja: 08 sty 2019, 18:13

Re: Psycholog

Post autor: ksywka »

Mogę polecić od siebie Poradnię Zdrowia Psychicznego Empatio: https://psycholog-ms.pl/psycholog-online/ . W tej poradni otrzymacie także pomoc psychologa online. Myślę, że będziecie zadowoleni.
Awatar użytkownika
kwiatushek06
Posty: 131
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:04

Re: Psycholog

Post autor: kwiatushek06 »

Jeśli poszukujecie wysokiej jakości usług psychologicznych, zalecam zajrzenie na stronę: warszawa psycholog dziecięcy. Znajdziecie tam różnorodne propozycje związane z różnymi formami terapii. Szczególnie zwróciła moją uwagę ich oferta dotycząca terapii behawioralnej dla dzieci. W mojej opinii mają szeroką i atrakcyjną ofertę.
hamak

Re: Psycholog

Post autor: hamak »

Będąc w temacie, warto zwrócić uwagę na ofertę https://sensusmed.pl/oferta/psychoterap ... a-grupowa/, gdzie można znaleźć szeroki wybór grup terapeutycznych dla różnych problemów. Jeśli chodzi o korzyści z terapii grupowej, to warto wziąć pod uwagę fakt, że dzielenie się swoimi doświadczeniami z osobami o podobnych problemach może być bardzo pomocne i dające poczucie wsparcia.
ODPOWIEDZ