Psycholog

Porady od doświadczonych podróżników. Kiedy zwiedzać, co zabrać ze sobą, jak znaleźć najlepsze zniżki.
Awatar użytkownika
Demon
Posty: 4
Rejestracja: 11 lip 2019, 20:43

Psycholog

Post autor: Demon »

Czy ktoś z was może korzystał już z pomocy psychologa? pracuję w korpo i podobno w tym zawodzie jest to bardzo powszechne, czytałam że http://poradniasalomon.com.pl ta poradnia posiada bardzo wykwalifikowanego psychologa który może podnieść mnie na duchu i nadać memu żywotowi sens. Ktoś z was moze już korzystal?
Awatar użytkownika
EmmaWilliams80
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2020, 16:18

Re: Psycholog

Post autor: EmmaWilliams80 »

jeśli uważasz, że psycholog jest Ci potrzebny to oczywiście... korzystaj. Praca w korporacji jest bardzo stresująca i sama mam wśród znajomych osoby, pracujące w korpo, które potrzebowały fachowej porady i leków na wyciszenie, i ukojenie nerwów.

Emma
Elżbieta

Re: Psycholog

Post autor: Elżbieta »

Bardzo dobrych psychologów online znajdziecie na https://wetalk.pl Sesje online w niczym nie są gorsze od klasycznych. Przynoszą takie same rezultaty, a w dodatku są oszczędnością czasu, większą wygodą i mniejszym stresem. Łatwiej mówi się o swoich problemach będąc u siebie w mieszkaniu, a w związku z pandemia to idealne rozwiązanie. Korzystałam z wetalk w zeszłym roku jak bałam się o utratę pracy, nasza branża mocno ucierpiała. I takie wsparcie było w tamtym momencie bezcenne.
Awatar użytkownika
wacika
Posty: 55
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:02

Re: Psycholog

Post autor: wacika »

Różne są sytuacje w życiu i jeśli mamy problemy których nie potrafimy rozwiązać to warto udać się właśnie do specjalisty. On nam wszystko wytłumaczy i pomoże rozwiązać nasze problemy. Nie ma sensu w sobie tłumić negatywnych emocji, bo to tylko nam zaszkodzi. Jeśli szukasz pomocy na już to zgłoś się do https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/ , im szybciej to zrobisz tym wcześniej zaczniesz czuć się lepiej.

cubus polska kolekcja
Anulaa21

Re: Psycholog

Post autor: Anulaa21 »

Jednak stres niestety negatywnie wpływa na cały organizm. Właśnie dlatego jeśli potrzebujecie pomocy w rozładowaniu takich emocji, to może warto byłoby skorzystać ze wsparcia, jakie oferuje Wam Klinika PsychoMedic.pl w Katowicach. Na stronie https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ możecie umówić się na wizytę, dlatego też warto skorzystać z tego już teraz.
ODPOWIEDZ