spadki pomoc prawna Gdańsk

Porady od doświadczonych podróżników. Kiedy zwiedzać, co zabrać ze sobą, jak znaleźć najlepsze zniżki.
bóbr

spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: bóbr »

Cześć.
Może wy mi będziecie w stanie pomóc, bo już kompletnie nie wiem kogo mogłabym o to zapytać. Mianowicie, chodzi mi o dobrą kancelarię na terenie Gdańska, która miałaby doświadczenie w prowadzeniu spraw spadkowych - znacie może kogoś takiego? Niestety muszę się zrzec spadku, jaki zostawił mi mój wujek i wiem, że sama sobie z tym nie poradzę.
miłosz

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: miłosz »

Niestety nie mogę Ci pomóc, bo temat spadków nigdy mnie nie dotyczył, ale myślę, że ktoś na forum się znajdzie, kto mógłby Ci polecić jakiś kontakt. Od siebie powiem tylko, żebyś nie tracił głowy, ponieważ na pewno wszystko się kiedyś ułoży. Kwestia czasu.
Radosław

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Radosław »

Powiem wam, że lepiej nie otrzymać spadku, aniżeli tak się przez niego męczyć. Wiadomo, że jak chodzi o pieniądze, to ludzie tracą głowę. Moim zdaniem, musisz koniecznie znaleźć jakiegoś dobrego mecenasa, który miałby w tym doświadczenie. Bez tego, może być ciężko wygrać.

fefco 713
słoń23

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: słoń23 »

Jeśli chodzi o spadki, to z tego co wiem, ogromne doświadczenie w tym temacie posiada mecenas Mindykowski. Sprawdźcie sobie jego ofertę http://www.mindykowski.pl/ i skontaktuje się z nim w wolnej chwili. Lepszego specjalisty na pewno nie znajdziecie w Trójmieście. Z jego pomocą, na pewno uda wam się wygrać sprawę.
ODPOWIEDZ